До уваги студентів Факультету політичних наук та Інституту державного управління! Беріть участь в інтенсиві «Дипломатія та Лідерство»!


Інтенсив «Дипломатія та лідерство» розрахований на студентів міжнародних відносин та спеціалістів середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій, які бажають підвищити свої знання та навички, необхідних для успішного кар’єрного росту.

Інтенсив базується на досвіді спілкування та роботи з студентами та спеціалістами, які, в рамках існуючої формальної освіти, не здобувають необхідних практичних навичок, або ж не мають можливості ефективно застосовувати здобуті знання у контексті своєї майбутньої роботи, а також не пристосовані до викликів дипломатії, міжнародного бізнесу та роботи в міжнародних організаціях.

Під час інтенсиву “Дипломатія та лідерство” наголос буде зроблений на наступних важливих аспектах розвитку: Лідерство, Дипломатичний протокол та етикет, Ораторські здібності, Ефективна комунікація.

Де? Львів

Коли? 17 – 18 серпня

Фінансування:

– реєстраційний внесок становить 1600 грн. та покриває: участь в програмі, харчування, каво-перерви, роздаткові матеріали та сертифікат.

Вимоги:

– бути студентом міжнародних відносин або спеціалістом середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій;

– пройти реєстрацію та описати свій досвід та потребу у розвитку;

– оплатити реєстраційний внесок.

Подати заявку.

Дедлайн: 15 серпня.

Деталі.

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …