До уваги студентів Факультету політичних наук та Інституту державного управління! Беріть участь в інтенсиві «Дипломатія та Лідерство»!

Інтенсив «Дипломатія та лідерство» розрахований на студентів міжнародних відносин та спеціалістів середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій, які бажають підвищити свої знання та навички, необхідних для успішного кар’єрного росту.

Інтенсив базується на досвіді спілкування та роботи з студентами та спеціалістами, які, в рамках існуючої формальної освіти, не здобувають необхідних практичних навичок, або ж не мають можливості ефективно застосовувати здобуті знання у контексті своєї майбутньої роботи, а також не пристосовані до викликів дипломатії, міжнародного бізнесу та роботи в міжнародних організаціях.

Під час інтенсиву “Дипломатія та лідерство” наголос буде зроблений на наступних важливих аспектах розвитку: Лідерство, Дипломатичний протокол та етикет, Ораторські здібності, Ефективна комунікація.

Де? Львів

Коли? 17 – 18 серпня

Фінансування:

– реєстраційний внесок становить 1600 грн. та покриває: участь в програмі, харчування, каво-перерви, роздаткові матеріали та сертифікат.

Вимоги:

– бути студентом міжнародних відносин або спеціалістом середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій;

– пройти реєстрацію та описати свій досвід та потребу у розвитку;

– оплатити реєстраційний внесок.

Подати заявку.

Дедлайн: 15 серпня.

Деталі.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році