До уваги студентів Факультету політичних наук та Інституту державного управління! Беріть участь в інтенсиві «Дипломатія та Лідерство»!


Інтенсив «Дипломатія та лідерство» розрахований на студентів міжнародних відносин та спеціалістів середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій, які бажають підвищити свої знання та навички, необхідних для успішного кар’єрного росту.

Інтенсив базується на досвіді спілкування та роботи з студентами та спеціалістами, які, в рамках існуючої формальної освіти, не здобувають необхідних практичних навичок, або ж не мають можливості ефективно застосовувати здобуті знання у контексті своєї майбутньої роботи, а також не пристосовані до викликів дипломатії, міжнародного бізнесу та роботи в міжнародних організаціях.

Під час інтенсиву “Дипломатія та лідерство” наголос буде зроблений на наступних важливих аспектах розвитку: Лідерство, Дипломатичний протокол та етикет, Ораторські здібності, Ефективна комунікація.

Де? Львів

Коли? 17 – 18 серпня

Фінансування:

– реєстраційний внесок становить 1600 грн. та покриває: участь в програмі, харчування, каво-перерви, роздаткові матеріали та сертифікат.

Вимоги:

– бути студентом міжнародних відносин або спеціалістом середньої ланки з сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій;

– пройти реєстрацію та описати свій досвід та потребу у розвитку;

– оплатити реєстраційний внесок.

Подати заявку.

Дедлайн: 15 серпня.

Деталі.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету