До уваги студентів Факультету комп’ютерних наук: отримайте стажування у Китаї за програмою «Huawei Seeds for the Future»!


Для всіх ІТ-спеціальностей України відкривається унікальна можливість отримати стажування у Китаї за програмою «Huawei Seeds for the Future»!

Переможець полетить на 2 тижні до Китаю у міста Пекін та ШеньЧжень.
Seeds for the Future – це двотижневе навчання в штаб-квартирі компанії Huawei в Китаї і включає в себе проведення теоретичних і практичних занять в сфері інформаційних і комунікаційних технологій в Шеньчжені, а також вивчення китайської мови і культури країни в Пекіні. Всі витрати на організацію візиту, проведення освітніх та культурно-мистецьких заходів покриваються компанією Huawei.

Анкети приймаються до 23 вересня, результати конкурсу будуть відомі вже 27 вересня.

Для участі у відборі запрошуються по одному студенту від кожного навчального закладу (заявка повинна бути надіслана представником навчального закладу).

Вимоги до кандидатів:

 1. Не нижче 3 курсу навчання.
 2. Спеціальність має відношення до інформаційних технологій та комунікацій.
 3. Базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж (архітектура та принципи роботи мобільних мереж).
 4. Високі досягнення у навчанні (не нижче 4 та 5 за профільними предметами у сфері ІКТ).
 5. Володіння англійською не нижче середнього рівня.
 6. Задовільний стан здоров’я з огляду на багаточасовий переліт.
 7. Активна участь у студентському житті та науковій роботі.
 8. Дійсний закордонний паспорт (мінімум до червня 2020 року).

До 23 вересня включно чекаємо на вашу заявку на електрону пошту matarykin.vitaliy@huawei.com.

Необхідні документи:

 1. Подання у вільній формі на участь у конкурсі з підписом представника вишу з вказаним середнім балом за результатами останньої сесії, здобутками у науковій роботі та інформацією про участь у суспільному житті.
 2. Мотиваційний лист від студента на тему «Як я можу покращити життя в Україні за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій».
 3. Резюме.
 4. Посилання на власну соціальну сторінку в Facebook.

Поїздка у Китай відбудеться з 22 жовтня до 2 листопада.

Seeds for the Future – глобальна програма Huawei, заснована в 2008 році, у рамках якої студенти з різних країн світу відвідують штаб-квартиру компанії і отримують можливість познайомитися з передовими технологіями, попрацювати на найсучаснішому обладнанні в інноваційних лабораторіях провідної ІКТ-корпорації.

До участі потрапляють найкращі представники більш, ніж 200 провідних вузів планети, які навчаються за технічними спеціальностями і цікавляться телекомунікаціями. За весь час проведення Seeds for the Future програму пройшли більше 20 000 студентів з 77 країн світу, включно з Україною, Великобританію, Францію, Італію, Японію, Малайзію, Сінгапур.

Для деталей телефонуйте за номерами: +38 097 654 7955; +38 063 160 3935, Кольцова Анастасія.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …