До уваги психологів: літня школа «Професійна компетентність працівників психологічної служби в умовах реформування освіти»


З 09 по 12 червня 2019 року проходитиме обласна літня школа «Професійна компетентність працівників психологічної служби в умовах реформування освіти». Беручи участь у школі у вас буде можливість отримати нові знання, ідеї, поспілкуватися з колегами та відпочити на узбережжі Чорного моря.

Місце проведення літньої школи – база відпочинку «Нива Золота» (с. Морське, Березанського району). Приємним бонусом для кожного стане сертифікат учасника літньої школи.

Орієнтовна вартість проживання та харчування – 500 гривень за добу.

Для участі в заході до 22 травня 2019 року необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Кількість учасників обмежена.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).