До уваги психологів: літня школа «Професійна компетентність працівників психологічної служби в умовах реформування освіти»


З 09 по 12 червня 2019 року проходитиме обласна літня школа «Професійна компетентність працівників психологічної служби в умовах реформування освіти». Беручи участь у школі у вас буде можливість отримати нові знання, ідеї, поспілкуватися з колегами та відпочити на узбережжі Чорного моря.

Місце проведення літньої школи – база відпочинку «Нива Золота» (с. Морське, Березанського району). Приємним бонусом для кожного стане сертифікат учасника літньої школи.

Орієнтовна вартість проживання та харчування – 500 гривень за добу.

Для участі в заході до 22 травня 2019 року необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Кількість учасників обмежена.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут