До уваги науковців ЧНУ імені Петра Могили інформація про дослідницькі стипендії в університеті Фрайбурга

Адміністрація університету Фрайбурга, Швейцарія, заохочує іноземних науковців здійснювати дослідження в університеті. До участі запрошуються як аспіранти, так і дослідники зі ступенем. Тривалість проведення досліджень – 4 місяці для аспірантів, 1-3 місяці (максимум 5) для кандидатів наук.

Запрошуються всі спеціальності університету. Перелік можна знайти тут.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту:

– для аспірантів – CHF 1 700 на місяць.

– для дослідників зі ступенем кандидата наук – CHF 1 900.

Документи потрібно надсилати онлайн та звичайною поштою.

Дедлайн: 28 лютого, 31 липня.

Джерело.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …