До уваги науковців ЧНУ імені Петра Могили інформація про дослідницькі стипендії в університеті Фрайбурга

Адміністрація університету Фрайбурга, Швейцарія, заохочує іноземних науковців здійснювати дослідження в університеті. До участі запрошуються як аспіранти, так і дослідники зі ступенем. Тривалість проведення досліджень – 4 місяці для аспірантів, 1-3 місяці (максимум 5) для кандидатів наук.

Запрошуються всі спеціальності університету. Перелік можна знайти тут.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту:

– для аспірантів – CHF 1 700 на місяць.

– для дослідників зі ступенем кандидата наук – CHF 1 900.

Документи потрібно надсилати онлайн та звичайною поштою.

Дедлайн: 28 лютого, 31 липня.

Джерело.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.