До уваги науковців ЧНУ імені Петра Могили інформація про дослідницькі стипендії в університеті Фрайбурга

Адміністрація університету Фрайбурга, Швейцарія, заохочує іноземних науковців здійснювати дослідження в університеті. До участі запрошуються як аспіранти, так і дослідники зі ступенем. Тривалість проведення досліджень – 4 місяці для аспірантів, 1-3 місяці (максимум 5) для кандидатів наук.

Запрошуються всі спеціальності університету. Перелік можна знайти тут.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту:

– для аспірантів – CHF 1 700 на місяць.

– для дослідників зі ступенем кандидата наук – CHF 1 900.

Документи потрібно надсилати онлайн та звичайною поштою.

Дедлайн: 28 лютого, 31 липня.

Джерело.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.