До уваги майбутніх магістрів: навчання за програмою подвійних дипломів зі спеціальності «Системний аналіз»


Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує Вас до навчання за МАГІСТЕРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ зі СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ».

Подвійний диплом – це спільна програма ЧНУ імені Петра Могили і Словацького ЗВО (Школою економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі), який надасть можливість українським студентам навчатися в Європі і отримати диплом європейського зразка.

Кошти за навчання та проживання в країні сплачує IT Association Словаччини, яка забезпечує надалі працевлаштування випускників програми.

Навчальний план програми подвійних дипломів

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут