До уваги дослідників Fulbright Research and Development Program (FRDP)


Шановні співробітники, аспіранти та викладачі!

Запрошуємо Вас до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP).

Програма передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Більше про умови участі можна дізнатися за посиланням. Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2023 року.

Консультацію також можна отримати в офісі Програми ім. Фулбрайта, який працює дистанційно. Запитання можна поставити, надіславши електронний лист на адреси ibarysh@iie.org або office.ukraine@iie.org.

У робочі дні (з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00) є можливість отримати інформацію стосовно програми за номером: +38 (067) 394 91 99.

 

Події та оголошення


листопада
1
До уваги дослідників Fulbright Research and Development Program (FRDP)

Шановні співробітники, аспіранти та викладачі! Запрошуємо Вас до участі у фулбрайтівській програмі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP). Програма передбачає проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати …