До уваги батьків абітурієнтів!


Чорноморський національний університет імені Петра Могили –  це один з кращих університетів південного регіону! ЧНУ – це сучасний, динамічний університет, який адаптується до вимог міжнародного ринку освітніх послуг.

Це заклад вищої освіти, який у свої структурі має: власну телестудію, 3 спортивні зали, водноспортивну базу, 3 гуртожитки та 11 корпусів, об’єднаних в студентське містечко, галерею мистецтв, Наукову бібліотеку та 2 читальні зали, власне видавництво, науковий дослідно-практичний центр з питань інклюзії та реабілітації. Детальніше із структурою ЧНУ ім. Петра Могили можна ознайомитись за посиланням.

Висококваліфікована підготовка фахівців здійснюється за трьома рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, які охоплюють 31 спеціальність. Про вартість навчання читайте тут.

Пропонуємо ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

Для забезпечення рівня освіти, який відповідає міжнародним вимогам, університет підтримує постійні та міцні зв’язки з різними міжнародними організаціями й закордонними університетами. Більше про міжнародну діяльність університету Ви дізнаєтесь на сторінці Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ.

В основу науково-дослідної роботи ЧНУ імені Петра Могили покладений наш національний досвід, зокрема філософська концепція Петра Могили – органічне поєднання наукової та навчальної діяльності. Незважаючи на юний вік, наш університет вже став одним із найвпливовіших закладів у південному регіоні. Це – єдиний в Південному регіоні український університет класичного типу, в якому широко застосовуються західні педагогічні технології у поєднанні з вітчизняними традиціями (Liberal Arts Education). Ми намагаємося залучити всі нові освітні технології і принципи університетського управління.

Ми підкорюємо вершини  та створюємо майбутнє!  Приєднуйтесь до нас!

 

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …