До уваги батьків абітурієнтів!


Чорноморський національний університет імені Петра Могили –  це один з кращих університетів південного регіону! ЧНУ – це сучасний, динамічний університет, який адаптується до вимог міжнародного ринку освітніх послуг.

Це заклад вищої освіти, який у свої структурі має: власну телестудію, 3 спортивні зали, водноспортивну базу, 3 гуртожитки та 11 корпусів, об’єднаних в студентське містечко, галерею мистецтв, Наукову бібліотеку та 2 читальні зали, власне видавництво, науковий дослідно-практичний центр з питань інклюзії та реабілітації. Детальніше із структурою ЧНУ ім. Петра Могили можна ознайомитись за посиланням.

Висококваліфікована підготовка фахівців здійснюється за трьома рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, які охоплюють 31 спеціальність. Про вартість навчання читайте тут.

Пропонуємо ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

Для забезпечення рівня освіти, який відповідає міжнародним вимогам, університет підтримує постійні та міцні зв’язки з різними міжнародними організаціями й закордонними університетами. Більше про міжнародну діяльність університету Ви дізнаєтесь на сторінці Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ.

В основу науково-дослідної роботи ЧНУ імені Петра Могили покладений наш національний досвід, зокрема філософська концепція Петра Могили – органічне поєднання наукової та навчальної діяльності. Незважаючи на юний вік, наш університет вже став одним із найвпливовіших закладів у південному регіоні. Це – єдиний в Південному регіоні український університет класичного типу, в якому широко застосовуються західні педагогічні технології у поєднанні з вітчизняними традиціями (Liberal Arts Education). Ми намагаємося залучити всі нові освітні технології і принципи університетського управління.

Ми підкорюємо вершини  та створюємо майбутнє!  Приєднуйтесь до нас!

 

 

Події та оголошення


серпня
23
Розпочався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках

22 липня 2019 року почався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща. Подати пропозицію можна до 23 серпня 2019 року. Конкурс відкритий для …

липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …