До уваги адміністраторів закладів вищої освіти, студентів, викладачів, аспірантів та їхніх керівників!

З нагоди 100-річчя культурної дипломатії в Україні БО «Українське фулбрайтівське коло» та Програма імені Фулбрайта в Україні оголошують Всеукраїнський науково-практичний конкурс студентських робіт «Культурна дипломатія в Україні: минуле, теперішнє, майбутнє».
До участі в конкурсі запрошуються студенти різного фаху з усіх регіонів України.
Усі бажаючі взяти участь у Конкурсі надсилають заявку на участь (додаток 1) та оформлену згідно до вимог конкурсну роботу на електронну адресу: fulbright.alumni.ua@gmail.com до 1 березня 2020 року. Журі оцінює конкурсні роботи, відбирає найкращі і надсилає запрошення до участі в інтерв’ю до 15 квітня 2020 року.

У травні 2020 р. в м. Києві відбувається нагородження переможців конкурсу цінними призами. Участь / перемога в Конкурсі підтверджується сертифікатом. За результатами Конкурсу видається електронний збірник найкращих робіт.

Завантажити вимоги, текст положення про Всеукраїнський науково-практичний конкурс студентських робіт «Культурна дипломатія в Україні: минуле, теперішнє, майбутнє», анкети для учасників та інші додатки можна на сайті Українського фулбрайтівського кола за посиланням.
З нетерпінням чекаємо на цікаві творчі роботи!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році