ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТАМ: Пробне ЗНО відтермінували через коронавірус


Перенесли дати складання пробного зовнішнього незалежного оцінювання через введення карантину – повідомляє освітній форум OSVITA.UA 11 березня.

Пробне ЗНО з української мови та літератури мало б відбутися 21 березня, а з усіх інших предметів – 28 березня. Загалом освітній процес тимчасового зупинення в усіх навчальних закладах України. Навчання до кінця березня відбуватиметься дистанційно. Кабінет міністрів запровадив в Україні карантинний режим для запобігання поширенню коронавірусу.

Інформація про дати проведення пробного ЗНО буде оголошено додатково. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, у відповідь на інформацію ЗМІ про перенесення дат проведення пробного ЗНО.

Карантин передбачає: закриття навчальних закладів; заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується також спортивних і культурних заходів. Засідання Верховної Ради залишили; закриття авіасполучення з деякими країнами; закриття 170 КПП із 219.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).