ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТАМ: Пробне ЗНО відтермінували через коронавірус


Перенесли дати складання пробного зовнішнього незалежного оцінювання через введення карантину – повідомляє освітній форум OSVITA.UA 11 березня.

Пробне ЗНО з української мови та літератури мало б відбутися 21 березня, а з усіх інших предметів – 28 березня. Загалом освітній процес тимчасового зупинення в усіх навчальних закладах України. Навчання до кінця березня відбуватиметься дистанційно. Кабінет міністрів запровадив в Україні карантинний режим для запобігання поширенню коронавірусу.

Інформація про дати проведення пробного ЗНО буде оголошено додатково. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, у відповідь на інформацію ЗМІ про перенесення дат проведення пробного ЗНО.

Карантин передбачає: закриття навчальних закладів; заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується також спортивних і культурних заходів. Засідання Верховної Ради залишили; закриття авіасполучення з деякими країнами; закриття 170 КПП із 219.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут