До Дня кар’єри набираються команди студентів для роботи над кейсами!

До Дня кар’єри Центр соціально психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили підготували цікаву форму роботи: попросили підприємства написати кейси (цікаві завдання на основі їх діяльності), які ми пропонуємо розв’язати студентам.

Як буде проходити робота над кейсом:

– Спочатку ви відвідаєте підприємство, з яким будете працювати, поспілкуєтеся з експертами, дізнаєтеся особливості його роботи

– Потім отримаєте завдання, над яким будете працювати в командах (від 6 до 9 осіб), підготуєте презентацію по результатах вашої роботи до 10 хвилин.

– 27 лютого 2019 року відбудеться презентація для роботодавців, викладачів та інших студентів,

Встигни записатися до 15 лютого!

Кожен учасник гарантовано отримає грамоти, а якщо добре попрацюєте, то можливо й інші подарунки.

Щоб зареєструватися пишіть https://www.facebook.com/profile.php?id=100014115431896

телефонуйте 067 117-50-26

або заходьте до 10-103.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77