До ЧНУ імені Петра Могили завітали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ)

25 березня 2024 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ).

МОМ є міжурядовою міжнародною організацією, що створена для розв’язання численних міграційних проблем у сучасному світі; є провідною міжурядовою організацією в міграційній галузі та тісно співпрацює із урядовими, міжурядовими та громадськими установами та організаціями.

Саме вони посприяли відновленню читальної зали університету та будівельним роботам й устаткуванню в новому кабінеті для центру помічників ветеранів – там було організовано робочі місця для осіб із інвалідністю та надано ноутбуки.

Для гостей закладу екскурсію університетом проводили ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та керівник Центру Катерина Зуб, які показали нову виставку в галереї мистецтв імені Серафими Сєнкєвич, хол та кабінети головного корпусу, історію університету в медіафайлах та найвідоміший експонат музею університету – ракету С-300.

Представники МОМ позитивно відзначили, що керівництво університету та весь колектив доклав максимально зусиль, щоб відновитися за такий короткий час та прогресувати далі.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю задля кращого майбутнього!