До ЧНУ імені Петра Могили завітала делегація Українського Католицького університету (УКУ)

28 березня 2024 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітала делегація Українського Католицького університету (УКУ) на чолі із ректором Тарасом Добко.

Метою візиту стало обговорення перспектив співпраці між двома університетами, а також спільних проєктів у сфері освіти та науки.

Під час зустрічі ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко представив гостям університет, його структуру, факультети, інститути та наукові напрямки.

Окремо Леонід Клименко гостинно провів екскурсію університетом, показавши результати відновлення та постійного розвитку закладу. Зокрема презентував Галерею мистецтв імені Серафіми Сєнкевич та музейну кімнату ЧНУ.

Ректор УКУ професор Тарас Добко розповів про досвід роботи УКУ та висловив зацікавленість у співпраці з ЧНУ імені Петра Могили в різних сферах.

Також гість привітав склад Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили, зауваживши, що лише бажання до прогресу та наполеглива праця кожного «могилянівця» дозволить створити більше.

Візит делегації УКУ до ЧНУ імені Петра Могили став знаменною подією, яка відкриває нові можливості для співпраці між двома провідними українськими університетами.

Упевнені, що спільні зусилля колективів ЧНУ імені Петра Могили та УКУ дозволять досягти значних успіхів у сфері освіти та науки.