До ЧНУ ім. Петра Могили завітав Посол Республіки Корея в Україні


11 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітала делегація, яка представляла Республіку Корею.   У складі делегації до університету прибули  Й.В. Лі Янг-Гу, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні;  пан СЕОКванг-Хьон, Консул Республіки Корея в Україні та Катерина Алешко, секретар Посла Республіки Корея в Україні.

На початку заходу делегація зустрілась з адміністрацією університету, де обидві сторони мали змогу поспілкуватися про зміни, які відбулися з часу останнього візиту посла до ЧНУ ім. Петра Могили, а також поговорили про можливі напрямки співпраці та окреслили шляхи вдосконалення корейської мови та культури в місті Миколаєві.

Директор Інституту філології Олександр Пронкевич провів для гостей екскурсію університетом. Делегація відвідала медичний інститут, а  також інститут філології, у якому розташований центр вивчення корейської мови.

«У ЧНУ ім. Петра Могили діє Інститут Седжонг, який вивчає корейську мову. В цьому можуть брати участь наші студенти, містяни та корейська діаспора. Також метою інституту є поширення корейської культури в місті Миколаєві. Ми завжди готові надати платформу для того, щоб наші городяни вивчали іноземні мови та розширювали можливості своєї комунікації. Корейському послу було цікаво подивитися яким чином в нашому місті  розвивається мова та культура», – зазначає перший проректор ЧНУ імені Петра Могили, Наталія Іщенко.

Також з представниками делегації зустрілись студенти Могилянки, для яких Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні, Лі Янг-Гу, провів презентацію, підчас якої розповів про Корею, перспективи, які вбачає в співпраці з Україною, та дав  деякі поради студентам.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут