До ЧНУ ім. Петра Могили завітав Посол Республіки Корея в Україні


11 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітала делегація, яка представляла Республіку Корею.   У складі делегації до університету прибули  Й.В. Лі Янг-Гу, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні;  пан СЕОКванг-Хьон, Консул Республіки Корея в Україні та Катерина Алешко, секретар Посла Республіки Корея в Україні.

На початку заходу делегація зустрілась з адміністрацією університету, де обидві сторони мали змогу поспілкуватися про зміни, які відбулися з часу останнього візиту посла до ЧНУ ім. Петра Могили, а також поговорили про можливі напрямки співпраці та окреслили шляхи вдосконалення корейської мови та культури в місті Миколаєві.

Директор Інституту філології Олександр Пронкевич провів для гостей екскурсію університетом. Делегація відвідала медичний інститут, а  також інститут філології, у якому розташований центр вивчення корейської мови.

«У ЧНУ ім. Петра Могили діє Інститут Седжонг, який вивчає корейську мову. В цьому можуть брати участь наші студенти, містяни та корейська діаспора. Також метою інституту є поширення корейської культури в місті Миколаєві. Ми завжди готові надати платформу для того, щоб наші городяни вивчали іноземні мови та розширювали можливості своєї комунікації. Корейському послу було цікаво подивитися яким чином в нашому місті  розвивається мова та культура», – зазначає перший проректор ЧНУ імені Петра Могили, Наталія Іщенко.

Також з представниками делегації зустрілись студенти Могилянки, для яких Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні, Лі Янг-Гу, провів презентацію, підчас якої розповів про Корею, перспективи, які вбачає в співпраці з Україною, та дав  деякі поради студентам.

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …