До ЧНУ ім. Петра Могили завітали майбутні абітурієнти

Щороку на початку жовтня Чорноморський національний університет імені Петра Могили відчиняє свої двері для майбутніх абітурієнтів. Так і цього разу у неділю, 7 жовтня, відбувся День відкритих дверей в ЧНУ ім. Петра Могили, на якому старшокласники та їхні батьки мали змогу познайомитися з університетом та обрати майбутню професію.

Гостей зустріли студенти, які показали свій університет майбутнім «колегам». Також старшокласники відвідали музейну кімнату та галерею ЧНУ імені Петра Могили.

Співробітники приймальної комісії розповіли про умови вступу та спеціальності, за якими можна вчитися в нашому університеті. За словами завідувача підготовчого відділення, Ірини Олійник, умови та правила вступу на наступний навчальний рік ще розроблюються. Проте за досвідом минулого року, можна попередньо ознайомити абітурієнтів та розповісти про те, чого слід очікувати.
Також головним кроком для випускників шкіл на сьогодні є вибір спеціальності, за якою вони хочуть навчатися. Оскільки це впливає на вибір предметів ЗНО. Адже успішне складання ЗНО – запорука вступу на бажану спеціальність.

На завершення старшокласники мали змогу поспілкуватися з представниками від усіх факультетів та інститутів – деканами, директорами та викладачами. А ще – зі студентами, які ділилися особистим досвідом та прикладом.

Нагадаємо, що за новинами від приймальної комісії можна стежити на офіційному сайті, або ж сторінках у соціальних мережах:
Приймальна комісія y Facebook
Підготовче відділення y Facebook

Також наші сторінки:
Facebook: ЧНУ ім. Петра Могили
Instagram: @mediacentre_chnu #chnu_pm
Підписуйтесь, щоб не проґавити важливу інформацію!

P.S. Відео з Дня відкритих дверей можна подивитись на нашому YouTube каналі Petro Mohyla TV

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики