До 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили: Історія становлення університету від засновників


Цієї неділі, 17 січня, ЧНУ імені Петра Могили святкує своє 25-річчя. Чверть століття виповнюється першому україномовному університету Миколаєва та одному з найкращих вишів південного регіону!

За стандартами освіти – ЧНУ ще досить молодий виш, але вже має свою цікаву і насичену історію. З нагоди ювілею ми підготували цикл сюжетів про нашу альма-матер.

Перше відео з циклу – про історію створення ЧНУ імені Петра Могили, яку розповідають самі засновники вишу та одні з перших свідків та соратників під час його старту. Дивіться про мотиви створення університету, як реагували на його появу влада та які труднощі поставали на шляху його створення.

Буде цікаво!

Відео

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …