До 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили: Історія становлення університету від засновників

Цієї неділі, 17 січня, ЧНУ імені Петра Могили святкує своє 25-річчя. Чверть століття виповнюється першому україномовному університету Миколаєва та одному з найкращих вишів південного регіону!

За стандартами освіти – ЧНУ ще досить молодий виш, але вже має свою цікаву і насичену історію. З нагоди ювілею ми підготували цикл сюжетів про нашу альма-матер.

Перше відео з циклу – про історію створення ЧНУ імені Петра Могили, яку розповідають самі засновники вишу та одні з перших свідків та соратників під час його старту. Дивіться про мотиви створення університету, як реагували на його появу влада та які труднощі поставали на шляху його створення.

Буде цікаво!