«Дні кар’єри» в ЧНУ ім. Петра Могили


Навчання в університеті – це саме той час, коли треба серйозно замислитись про майбутнє, а саме про працевлаштування. Для того, щоб допомогти студентам зробити цей складний життєвий вибір, ми щорічно проводимо різноманітні заходи. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці, щоб не пропустити!

Про наш масштабний захід «Дні кар’єри».

Для учасників ми запланували:

– екскурсії на підприємства;

– роботу з реальними ситуаціями, які можливі на підприємствах у вигляді кейсів

– роботу з актуальною та доступною інформацією з першоджерел

– презентацію своїх ідей та рішень для роботодавців

– призи за найкращі розробки ярмарку вакансій (8.02.2019)

Якщо Ви викладач чи роботодавець і хотіли б долучитися до цього заходу, то зв’яжіться з нами. Будемо раді співпраці! Запрошуємо усіх брати активну участь в заході!

Наші контакти:

E-mail: centerchnu@gmail.com

Контактні номери: (0512) 76-71-80, (067) 117-50-26

Аудиторія 10-103 ЧНУ ім. Петра Могили

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …