«Дні кар’єри» в ЧНУ ім. Петра Могили


Навчання в університеті – це саме той час, коли треба серйозно замислитись про майбутнє, а саме про працевлаштування. Для того, щоб допомогти студентам зробити цей складний життєвий вибір, ми щорічно проводимо різноманітні заходи. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці, щоб не пропустити!

Про наш масштабний захід «Дні кар’єри».

Для учасників ми запланували:

– екскурсії на підприємства;

– роботу з реальними ситуаціями, які можливі на підприємствах у вигляді кейсів

– роботу з актуальною та доступною інформацією з першоджерел

– презентацію своїх ідей та рішень для роботодавців

– призи за найкращі розробки ярмарку вакансій (8.02.2019)

Якщо Ви викладач чи роботодавець і хотіли б долучитися до цього заходу, то зв’яжіться з нами. Будемо раді співпраці! Запрошуємо усіх брати активну участь в заході!

Наші контакти:

E-mail: centerchnu@gmail.com

Контактні номери: (0512) 76-71-80, (067) 117-50-26

Аудиторія 10-103 ЧНУ ім. Петра Могили

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …