«Дні кар’єри» в ЧНУ ім. Петра Могили

Навчання в університеті – це саме той час, коли треба серйозно замислитись про майбутнє, а саме про працевлаштування. Для того, щоб допомогти студентам зробити цей складний життєвий вибір, ми щорічно проводимо різноманітні заходи. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці, щоб не пропустити!

Про наш масштабний захід «Дні кар’єри».

Для учасників ми запланували:

– екскурсії на підприємства;

– роботу з реальними ситуаціями, які можливі на підприємствах у вигляді кейсів

– роботу з актуальною та доступною інформацією з першоджерел

– презентацію своїх ідей та рішень для роботодавців

– призи за найкращі розробки ярмарку вакансій (8.02.2019)

Якщо Ви викладач чи роботодавець і хотіли б долучитися до цього заходу, то зв’яжіться з нами. Будемо раді співпраці! Запрошуємо усіх брати активну участь в заході!

Наші контакти:

E-mail: centerchnu@gmail.com

Контактні номери: (0512) 76-71-80, (067) 117-50-26

Аудиторія 10-103 ЧНУ ім. Петра Могили

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77