«Дні кар’єри» в ЧНУ ім. Петра Могили


Навчання в університеті – це саме той час, коли треба серйозно замислитись про майбутнє, а саме про працевлаштування. Для того, щоб допомогти студентам зробити цей складний життєвий вибір, ми щорічно проводимо різноманітні заходи. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці, щоб не пропустити!

Про наш масштабний захід «Дні кар’єри».

Для учасників ми запланували:

– екскурсії на підприємства;

– роботу з реальними ситуаціями, які можливі на підприємствах у вигляді кейсів

– роботу з актуальною та доступною інформацією з першоджерел

– презентацію своїх ідей та рішень для роботодавців

– призи за найкращі розробки ярмарку вакансій (8.02.2019)

Якщо Ви викладач чи роботодавець і хотіли б долучитися до цього заходу, то зв’яжіться з нами. Будемо раді співпраці! Запрошуємо усіх брати активну участь в заході!

Наші контакти:

E-mail: centerchnu@gmail.com

Контактні номери: (0512) 76-71-80, (067) 117-50-26

Аудиторія 10-103 ЧНУ ім. Петра Могили

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …