Для співробітників ЧНУ імені Петра Могили відкрито конкурс Erasmus+ KA171 в Університет Кадіса (Іспанія)!

До уваги професорсько-викладацького складу!

Ми раді повідомити про відкриття конкурсу Erasmus+ KA171 для  співробітників в Університет  Кадіса (Іспанія)!

Цей конкурс надає чудову можливість для навчання та викладання для співробітників протягом наступного семестру  2023-2024 навчального року.

Список можливих заходів, в яких можуть взяти участь викладачі, опублікований за посиланням: викладання та тренінги.

Передбачаються грантові виплати розміром: 160 євро на день (5 днів) + витрати на проїзд.

Витрати на проїзд, які мають бути сплачені співробітникам, що користуються перевагами мобільності персоналу, повинні бути розраховані за допомогою «Калькулятора відстаней».

Необхідні документи:

1. заява на ім’я ректора (з візою декана);
  2. скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. аплікаційна форма
  4. CV за структурою Europass англійською мовою (приклад);
  5. Motivation Letter (Мотиваційний лист, англійською мовою);

Дедлайн  подачі документів до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили – 15 грудня 2023 року

Документи необхідно надіслати на електронну пошту відділу: fordep@chmnu.edu.ua

Запрошуємо всіх охочих долучитися!