Для ЧНУ ім. Петра Могили активовано тестовий доступ до пакета академічних баз даних “EBSCO EP”

Шановні колеги!

Завдяки співпраці  проекту ELibUkr та Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили для нашого університету з 1 жовтня 2019 року активовано тестовий доступ до пакета академічних баз даних “EBSCO EP”.

База даних EBSCO «EP Package Standard» складається з 11 баз даних, що висвітлюють широкий спектр тем: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології, а саме: Academic Search Premier, Business Source Premier, Regional Business News, MasterFILE Premier, Health Source: Nursing/Academic Edition, Health Source: Consumer Edition, Newspaper Source, MEDLINE, Education Resource Information Center (ERIC), GreenFile, LISTA, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center, European Views of the Americas: 1493-1750.

Період доступу: 1 жовтня 2019 – 1 листопада 2019.

Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost  за  IP-адресою  університету та з домашніх комп’ютерів з логіном та паролем:

Пряме посилання на бази даних.

Логін:            pbuniversity

Пароль:         hrakfo#2019

Пропонуємо Вам посилання на короткі відео з  YouTube, де представлені основні функції та параметри пошуку баз даних EBSCO (англійською мовою):

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили бажає Вам успіхів в пошуку та якісних наукових досліджень!