Діяльність Social work practice club набирає обертів!


3 грудня 2018 року доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Наталя Малиновська спільно зі студентками 461 групи Дашою Тихою та Наталією Каваленко провели зустріч з учнями 11-х класів Миколаївської ЗОШ №56.

Під час зустрічі спільно з школярами було обговорено перспективи навчання за спеціальністю “Соціальна робота”. Також учні отримали  профорієнтаційні буклети з додатковою інформацією про ЧНУ ім. Петра Могили.

У формі активного діалогу школярі змогли поспілкуватись зі студентами щодо особливостей навчання в університеті та можливостей закордонного стажування.

«Щиро вдячні педагогічному колективу ЗОШ №56, а саме Гусаєвій Ларисі Вікторівні та Скорук Марині Михайлівні за теплий прийом, а учням 11-х класів за активність та щирі емоції. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!», – зазначають на сторінці фейсбук кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що минулого разу в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.