Діяльність Social work practice club набирає обертів!

3 грудня 2018 року доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Наталя Малиновська спільно зі студентками 461 групи Дашою Тихою та Наталією Каваленко провели зустріч з учнями 11-х класів Миколаївської ЗОШ №56.

Під час зустрічі спільно з школярами було обговорено перспективи навчання за спеціальністю “Соціальна робота”. Також учні отримали  профорієнтаційні буклети з додатковою інформацією про ЧНУ ім. Петра Могили.

У формі активного діалогу школярі змогли поспілкуватись зі студентами щодо особливостей навчання в університеті та можливостей закордонного стажування.

«Щиро вдячні педагогічному колективу ЗОШ №56, а саме Гусаєвій Ларисі Вікторівні та Скорук Марині Михайлівні за теплий прийом, а учням 11-х класів за активність та щирі емоції. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!», – зазначають на сторінці фейсбук кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що минулого разу в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили