Діяльність Social work practice club набирає обертів!


3 грудня 2018 року доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Наталя Малиновська спільно зі студентками 461 групи Дашою Тихою та Наталією Каваленко провели зустріч з учнями 11-х класів Миколаївської ЗОШ №56.

Під час зустрічі спільно з школярами було обговорено перспективи навчання за спеціальністю “Соціальна робота”. Також учні отримали  профорієнтаційні буклети з додатковою інформацією про ЧНУ ім. Петра Могили.

У формі активного діалогу школярі змогли поспілкуватись зі студентами щодо особливостей навчання в університеті та можливостей закордонного стажування.

«Щиро вдячні педагогічному колективу ЗОШ №56, а саме Гусаєвій Ларисі Вікторівні та Скорук Марині Михайлівні за теплий прийом, а учням 11-х класів за активність та щирі емоції. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!», – зазначають на сторінці фейсбук кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що минулого разу в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …