Діяльність Social work practice club набирає обертів!

3 грудня 2018 року доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Наталя Малиновська спільно зі студентками 461 групи Дашою Тихою та Наталією Каваленко провели зустріч з учнями 11-х класів Миколаївської ЗОШ №56.

Під час зустрічі спільно з школярами було обговорено перспективи навчання за спеціальністю “Соціальна робота”. Також учні отримали  профорієнтаційні буклети з додатковою інформацією про ЧНУ ім. Петра Могили.

У формі активного діалогу школярі змогли поспілкуватись зі студентами щодо особливостей навчання в університеті та можливостей закордонного стажування.

«Щиро вдячні педагогічному колективу ЗОШ №56, а саме Гусаєвій Ларисі Вікторівні та Скорук Марині Михайлівні за теплий прийом, а учням 11-х класів за активність та щирі емоції. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!», – зазначають на сторінці фейсбук кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що минулого разу в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77