Діяльність Social work practice club для школярів

24 листопада 2018 року в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 «Раннє статеве життя: за та проти».

Цікаво та доступно про небезпеки раннього початку статевого життя, про пошук відмінностей між коханням та дружбою, про вироблення правил ведення статевого життя та знайомство із сучасними ефективними засобами контрацепції. Відверто про потаємне поговорили з учням к.пед.н Файчук Олена Леонідівна спільно зі студентками 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Коваленко Наталією та Петровою Юлією.

Слідкуйте за новинами та наступними зустрічами клубу #socialworkpracticeclub.

Social work practice club почав свою роботу в жовтні 2018 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи.

У рамках роботи клубу проводяться тренінги на теми лідерства, соціального проектування, ефективної комунікації управління часом, вирішення конфліктів, публічного виступу; проектного менеджменту за програмою Британської ради «Активний громадянин», а також майстер-класи з арт-терапії та багато іншого.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.