Діяльність Social work practice club для школярів

24 листопада 2018 року в рамках роботи Social work practice club був проведений захід для учнів 10-11 класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 «Раннє статеве життя: за та проти».

Цікаво та доступно про небезпеки раннього початку статевого життя, про пошук відмінностей між коханням та дружбою, про вироблення правил ведення статевого життя та знайомство із сучасними ефективними засобами контрацепції. Відверто про потаємне поговорили з учням к.пед.н Файчук Олена Леонідівна спільно зі студентками 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Коваленко Наталією та Петровою Юлією.

Слідкуйте за новинами та наступними зустрічами клубу #socialworkpracticeclub.

Social work practice club почав свою роботу в жовтні 2018 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи.

У рамках роботи клубу проводяться тренінги на теми лідерства, соціального проектування, ефективної комунікації управління часом, вирішення конфліктів, публічного виступу; проектного менеджменту за програмою Британської ради «Активний громадянин», а також майстер-класи з арт-терапії та багато іншого.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.