Діяльність науково-дослідного гуртка «Ґрунтознавець»

З метою підвищення інтересу студентів спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” до базових дисциплін на кафедрі управління земельними ресурсами відбуваються практичні заняття в межах діяльності науково-дослідного гуртка «Ґрунтознавець». Його було створено на ініціативу доцента (б.в.з.) С. М. Смирнової.

Діяльність гуртка спрямована на ознайомлення й оволодіння методикою польового обстеження ґрунту, набуття теоретичних знань та практичних навичок щодо підготовки ґрунтових розрізів, визначення морфологічних характеристик ґрунту, оволодіння принципами методик складання карт ґрунтів, бонітування ґрунтів, збір даних для наукових досліджень. Відвідування занять дозволяє студентам вдосконалити професійні компетентності у сфері землевпорядкування  агроформувань.