Дивіться прем’єру телепрограми «Екологія повсякденності»

Дивіться вже цієї суботи 9 березня о 17:00 на телеканалі «МАРТ»  прем’єру програми «Екологія повсякденності»!

Програма має на меті вплинути на свідомість миколаївців, аби привернути їхню увагу до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини.

Ця програма – спільний  проект  Petro Mohyla TV та телеканалу «МАРТ».

Тема першої програми – «Явища лінгвістичної шизофренії», у якій доктор філологічних наук, професор Тетяна Монахова допомагає розібратися з цим поняттям та його існуванням в Миколаєві.

Повтори програми можна переглянути в неділю об 11:30 та у понеділок о 18:00.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.