Дивіться другий випуск телепрограми «Ініціали»

Сьогодні, 1 березня, о 19:00 на телеканалі “МАРТ” дивіться другий випуск програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Цього разу гостем випуску стала  Анастасія Погосова, з якою говорили на різні теми, зокрема про багатодітне материнство та миколаївський туристичний бізнес.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили