Дивіться другий випуск телепрограми «Ініціали»

Сьогодні, 1 березня, о 19:00 на телеканалі “МАРТ” дивіться другий випуск програми «Ініціали».

Це ще один спільний проект телекомпанії «МАРТ» та Petro Mohyla TV. «Ініціали» – програма формату інтерв’ю, в якій  цікаві гості – досвідчені у своїх галузях видатні люди Миколаєва та області – спілкуються на різноманітні теми: від міських проблем та корисних порад з особистого досвіду до теми дистанційної освіти дітей та питань туристичного розвитку.

Цього разу гостем випуску стала  Анастасія Погосова, з якою говорили на різні теми, зокрема про багатодітне материнство та миколаївський туристичний бізнес.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …