Дивіться другий сезон телевізійного проєкту «Без декорацій» на ТРК «МАРТ»!

На ТРК «МАРТ» починається показ другого сезону телевізійної програми «Без декорацій», знятої медіацентром ЧНУ імені Петра Могили спільно з навчально-науковим центром «Школа журналістики».

Незмінна ведуча програми, Тетяна Монахов, протягом вересня-жовтня спілкувалась з різноманітними цікаві особистості міста Миколаєва, аби створити для вас 9 інформативних епізодів.

Нагадаємо, що «Без декорацій» – це авторський проєкт Тетяни Монахової, який відбувається у форматі відеоподкасту, невимушеної бесіди в локації актового залу університету.

У першому сезоні гостями були представники керівництва університету, декани та викладачі ЧНУ імені Петра Могили. Цього разу коло гостей розширено й до бесід доєднались і цікаві особистості міста.

Відтепер переглянути нові випуски програми можна буде щосереди о 16:00, а також у повторі: у суботу об 11:00 та у неділю о 15:00.

Також згодом випуски програми можна буде переглянути на ютуб-каналі Petro Mohyla TV.