Дистанційні засідання кафедр ЧНУ імені Петра Могили


Карантин не став на заваді розв’язання робочих питань для викладачів ЧНУ імені Петра Могили. Так,  про свої засідання кафедр розповіли у соцмережі Фейсбук представники кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та представники кафедри соціології.

29 квітня 2020 року відбулося засідання кафедри соціології у форматі онлайн-конференції з використанням платформи Skype.

Викладачами були обговорені і вирішені важливі питання: організація та проведення дистанційного поточного контролю та підсумкового контролю успішності студентів, результати атестації курсового проєктування студентів 2-го та 3-го курсів і магістрантів 1-го року навчання, підготовка до фахових вступних випробувань та багато інших. Викладачі зазначають, що це було цікаво і всі були раді поспілкуватися.

Засідання кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки було проведено 5 травня з використанням платформи ZOOM. До обговорення важливих робочих питань також приєднався директор Інституту державного управління Ємельянов В.М.

Завдяки сучасним можливостям у засіданні змогла взяти участь професорка Мелінда Доктер з США, яка вимушена була тимчасово зупинити свою викладацьку діяльність в ЧНУ за програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта у зв’язку з введенням карантину.

Серед інших важливих питань, було розглянуто: організацію і проведення дистанційного навчання, затвердження методичних рекомендацій викладачів кафедри тощо. Наприкінці засідання викладачі обмінялись позитивними враженнями від нового формату співпраці.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …