Дистанційні засідання кафедр ЧНУ імені Петра Могили


Карантин не став на заваді розв’язання робочих питань для викладачів ЧНУ імені Петра Могили. Так,  про свої засідання кафедр розповіли у соцмережі Фейсбук представники кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та представники кафедри соціології.

29 квітня 2020 року відбулося засідання кафедри соціології у форматі онлайн-конференції з використанням платформи Skype.

Викладачами були обговорені і вирішені важливі питання: організація та проведення дистанційного поточного контролю та підсумкового контролю успішності студентів, результати атестації курсового проєктування студентів 2-го та 3-го курсів і магістрантів 1-го року навчання, підготовка до фахових вступних випробувань та багато інших. Викладачі зазначають, що це було цікаво і всі були раді поспілкуватися.

Засідання кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки було проведено 5 травня з використанням платформи ZOOM. До обговорення важливих робочих питань також приєднався директор Інституту державного управління Ємельянов В.М.

Завдяки сучасним можливостям у засіданні змогла взяти участь професорка Мелінда Доктер з США, яка вимушена була тимчасово зупинити свою викладацьку діяльність в ЧНУ за програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта у зв’язку з введенням карантину.

Серед інших важливих питань, було розглянуто: організацію і проведення дистанційного навчання, затвердження методичних рекомендацій викладачів кафедри тощо. Наприкінці засідання викладачі обмінялись позитивними враженнями від нового формату співпраці.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …