Дистанційні засідання кафедр ЧНУ імені Петра Могили

Карантин не став на заваді розв’язання робочих питань для викладачів ЧНУ імені Петра Могили. Так,  про свої засідання кафедр розповіли у соцмережі Фейсбук представники кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та представники кафедри соціології.

29 квітня 2020 року відбулося засідання кафедри соціології у форматі онлайн-конференції з використанням платформи Skype.

Викладачами були обговорені і вирішені важливі питання: організація та проведення дистанційного поточного контролю та підсумкового контролю успішності студентів, результати атестації курсового проєктування студентів 2-го та 3-го курсів і магістрантів 1-го року навчання, підготовка до фахових вступних випробувань та багато інших. Викладачі зазначають, що це було цікаво і всі були раді поспілкуватися.

Засідання кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки було проведено 5 травня з використанням платформи ZOOM. До обговорення важливих робочих питань також приєднався директор Інституту державного управління Ємельянов В.М.

Завдяки сучасним можливостям у засіданні змогла взяти участь професорка Мелінда Доктер з США, яка вимушена була тимчасово зупинити свою викладацьку діяльність в ЧНУ за програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта у зв’язку з введенням карантину.

Серед інших важливих питань, було розглянуто: організацію і проведення дистанційного навчання, затвердження методичних рекомендацій викладачів кафедри тощо. Наприкінці засідання викладачі обмінялись позитивними враженнями від нового формату співпраці.