Директорка Українсько-Польського науково-дослідного інституту ЧНУ імені петра Могили Ольга Морозова пройшла наукове стажування на базі Познанського університету

Незважаючи на війну, наукове життя українських вчених не завмерло. Продовжуючи багатолітню співпрацю Чорноморського національного університету імені Петра Могили з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані, завідувачка кафедри соціології та політології, директорка Українсько-Польського науково-дослідного інституту, докторка історичних наук, професорка Ольга Морозова пройшла наукове стажування на базі Познанського університету.

Ефектом спільної наукової роботи української дослідниці з проф.есором Мареком Миколайчиком (УАМ), стала наукова стаття «Польсько-більшовицька війна 1920 р. у звітах західних спостерігачів», що була надрукована в найпрестижнішому науковому журналі «Український історичний журнал» (№1, 2022, Web of Science).

Значною подією для подальшої співпраці українських та польських вчених, а також розвитку українсько-польського наукового діалогу, стане проведення Міжнародної наукової конференції «Балто-Чорноморський союз : історія та виклики» (що відбудеться в рамках традиційного Ольвійського форуму) на базі Познанського університету 21 червня 2022 року.

Тож навіть в умовах військових дій в Україні, українські науковці плідно займаються міжнародною діяльністю й налагоджують наукову співпрацю з представниками польської наукової спільноти – нашого найближчого сусіда та надійного партнера.