Директор Університетської поліклініки ЧНУ Віктор Погромський у складі об’єднання “Сталеві мурахи”: Як і кому допомагає організація?

Сталеві мурахи – це неформальне об’єднання українців різних регіонів, що допомагають подолати гуманітарну катастрофу в Україні.

Учасники шукають гуманітарні вантажі та забезпечують їхню доставку до різних організацій. Співпрацюють з півтора десятками логістичних центрів розподілу гуманітарної допомоги у Львові, Тернополі, Івано-Франківську.

Організація вже відправила до Миколаєва десятки тон вантажів, які надали як благодійники України, так і закордоні партнери. Передають ліки, продукти харчування, одяг та білизну, побутову хімію, речі першої необхідності, амуніцію для військових та будь-які товари сфери військового споживання тощо.

До організації входить і доцент б.в.з., кандидат історичних наук кафедри економіки та підприємництва, директор Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили – Віктор Погромський. Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Сталеві мурахи»:

«Сьогодні щасливий день у “Сталевих мурах Південь”. До нас долучився відомий громадський діяч, науковець та викладач Віктор Погромський».

Завдяки своїй роботі пан Віктор займається координацією роботи представників організації у сфері медицини та комунікаціями з лікарнями та іншими медичними закладами.

Були доставлені 24 березня критично необхідні ліки до обласної лікарні. Подяку в цьому висловлюють  “Вема КІДС” з Одеси. А наприкінці березня було доставлено гуманітарний вантаж до Миколаєва, що пішов на потреби хворих, які перебувають у КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр» МОР. У цьому висловлюють подяку друзям організації з Західної України та Сталевим Мурахам Миколаєва.

Окрім цього, організація допомагає і військовим, так, було передано вантаж бійцям 28-ї бригади. До посилок входила їжа (мука, цукор, сіль, тушонка, рибні консерви, гуляш), а також теплі речі.

Допомагає організація не лише людям, але й тваринам, яких залишили господарі під час війни. Люди, які надають таким кішкам та собакам прихисток, теж потребують допомоги. Тож сталеві мурахи розвозять гуманітарну допомогу і для тварин.

Кожен охочий може доєднатися до організації, а також допомогти морально (репостом або лайком), фінансово (оплата доставки гуманітарної допомоги), надати власний транспорт або пальне,  надати гуманітарну допомогу для Миколаєва будь-якого об’єму та складу.

Сильні разом!