Директор наукової бібліотеки взяла участь у вебінарі «Web of Science Publisher Portal: рекомендації по роботі»

Директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили, координатор проєкту «Нові журнали ЧНУ» Ганна Петроченко взяла участь у вебінарі «Web of Science Publisher Portal: рекомендації по роботі», який відбувся 21 грудня 2021 року.

Вебінар від консультанта з регіональних рішень Clarivate Ірини Тихонкової  проходив на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Головною темою вебінару була робота з оновленим порталом для видавців Web of Science Publisher Portal. Ірина Тихонкова також ознайомила присутніх  численних представників університетських спільнот з можливостями оновленого інтерфейсу міжнародної наукометричної бази даних Web of Science.