Директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко взяла участь у семінарі «Еволюція сучасної бібліотеки: від класичної до цифрової»

11 грудня  2020 року в форматі Zoom-конференції було проведено науково-практичний семінар «Еволюція сучасної бібліотеки: від класичної до цифрової». У семінарі взяла участь директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко. Вона виступила з доповіддю «Формування культури академічної доброчесності: практичний аспект».

Нагадаємо, що раніше, з 28 вересня по 2 жовтня,  в університеті проходило ознайомлення студентів-першокурсників Могилянки з курсом «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе», розробленого та модерованого співробітниками Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Ганни Петроченко за допомоги Медіацентру ЧНУ  імені  Петра Могили. Метою курсу з 4-х навчально-інформаційних модулів стало інформування студентів та науково-педагогічних працівників університету про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності для забезпечення довіри до результатів навчання та наукових  досягнень.