Директор Інституту філології Олександр Пронкевич нагороджений Почесною грамотою ГО МЦНМ “Відергебурт”

Директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, професор, доктор філологічних наук  Олександр Пронкевич  нагороджений Почесною грамотою ГО МЦНМ “Відергебурт” за вагомий внесок у розвиток німецької спільноти в Україні.

Нагадаємо, що з  2014 року в Інституті філології Могилянки діє Центр німецької молоді, культури і розвитку “Відергебурт”, на базі якого проходять освітні семінари та школа німецької мови етнічних німців. Подяку було вручено К.О. Майєр, головою ГО МЦНМ “Відергебурт”.

Висловлюємо щиру подяку і впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …