Директор Інституту філології Олександр Пронкевич нагороджений Почесною грамотою ГО МЦНМ “Відергебурт”

Директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, професор, доктор філологічних наук  Олександр Пронкевич  нагороджений Почесною грамотою ГО МЦНМ “Відергебурт” за вагомий внесок у розвиток німецької спільноти в Україні.

Нагадаємо, що з  2014 року в Інституті філології Могилянки діє Центр німецької молоді, культури і розвитку “Відергебурт”, на базі якого проходять освітні семінари та школа німецької мови етнічних німців. Подяку було вручено К.О. Майєр, головою ГО МЦНМ “Відергебурт”.

Висловлюємо щиру подяку і впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!