Діордієва Альона Вікторівна


 викладач кафедри
Діордієва

 

Освіта та професійний шлях

У 2004 році отримала диплом магістра факультету філології МДГУ ім. П. Могили за спеціальністю «Англійська мова і література». З вересня 2004 працюю викладачем кафедри англійської мови ЧНУ ім. Петра Могили.

Коло наукових інтересів: формування міжкультурної компетентності студентів нефілологічних спеціальностей, методика навчання англійської мови за професійним спрямуванням.

Контакти:
Електронна адреса: alyona.diordiyeva@chmnu.edu.ua
Телефон: (0512) 76-55-80

 

Основні публікації

  1. Формування міжкультурної компетенції соціальних працівників як спосіб подолання міжетнічних непорозумінь // Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору, Додаток 4, том 4 (22), 2010р.
  2. Формування професійно-особистісних якостей майбутніх соціальних працівників у навчально-виховному процесі вищої школи // Вересень (науково-методичний, інформаційно-освітній журнал), № 3-4 (56-57), 2011, с. 13-18.
  3. Shaping professionally relevant personal qualities of social workers // Current Studies in English: Linguistics and Methodology Perspectives, Zhytomyr, 2011.
  4. Специфіка міжкультурної взаємодії у соціальній сфері// «Наукові праці. Педагогіка», Миколаїв, 2011.
  5. Педагогічні умови підготовки майбутніх соціальних працівників до професійної міжкультурної взаємодії // Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору, V (30) том, 2011, с.135-141.
  6. Зарубіжний досвід підготовки соціальних працівників до міжкультурної взаємодії.: Наукові праці: науково-методичний журнал. – Миколаїв: вид-во ЧДУ ім. П.Могили, 2012. – Вип..197. Т.209., Педагогіка.

 

Події та оголошення


вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …

серпня
19
Запрошуємо на Holi Run Ukraine (Kyiv) – Кольоровий забіг

Стань волонтером найяскравішої події цієї осені! П’ятикілометровий забіг Holi Run – це різнобарв’я, дитяча радість та позитивне ставлення до життя. Це яскраве безумство, що перетворює біг в свято. Фестиваль фарб Холі не обмежується лише одним днем в році. Відкрито осінній …

серпня
18
Студенти 3 курсу українських університетів запрошуються на науково-дослідницьке стажування в Канаді в 2020 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з України, Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії та Тунісу для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, …