Димов Кирило Вікторович


Викладач кафедри теорї та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

В 2014 р. закінчив Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського за фахом «викладач фізичного виховання».

З 2010 р. – викладач кафедри фізичного виховання і спорту, а з 2019 р. – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

Проводить заняття з фізичного виховання для студентів, які обрали спортивну секцію з веслування, займається з іноземними студентами. Бере активну участь у розвитку студентського спорту (футзал, футбол).

 

Звання

Присвоєно кваліфікаційну категорію – «суддя І категорії з академічного веслування».

 

Коло наукових інтересів: фізичне виховання, інноваційні технології в спорті, соціальні проблеми сьогодення.

Контакти:
Профіль у Google Академії
Телефон: (0512) 76-50-78 (Водно-спортивний комплекс ЧНУ імені Петра Могили)

 Електронна адреса: smok9507@gmail.com

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …