Ділова гра «Business opportunities» знову в Могилянці

За ініціативи Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили 15–16 березня в університеті відбулась ділова гра «Business opportunities».

У першому півфіналі гри взяли участь команди факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентували розроблені проекти:

1.  Light Technology

1. Еcoeconomicus

1. Ecoteam

1. Sun Power

У другому півфіналі взяли участь команди факультетів ЧНУ ім. Петра Могили:

1. MedLED

1. Поліглоти

1. Bulls and bears

1. AnimaSky

Оцінку проектам студентів надаватимуть представники бізнесу, громадськості та провідні викладачі ВНЗ.

Перший півфінал судили:

• директор департаменту освіти, науки та молоді Ганна Каськова.
  • директор Інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд.
  • кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Олена Ляховець.
  • представник Агенції розвитку Миколаєва Дмитро Місюрьов.
  • засновник компанії «Eco-star» Андрій Вітер.

До другого півфіналу приєдналися й інші судді:

• доктор економічних наук, професор (б.в.з.) кафедри економіки підприємства Ірина Яненкова.
  • керівник компанії «ВіК» Олександр Жак.

Серед ідей, які представили студенти, створення сміттєпереробного заводу, виробництво портативних сонячних панелей, створення ресторану здорового харчування, курсів з англійської мови з виїздом закордон, туристичної гри «Твій Миколаїв»  тощо.

Фінал ділової гри «Business opportunities» відбудеться 28 березня 2017 року в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили.