Ділова гра «Business opportunities» знову в Могилянці - ЧНУ iм. Петра Могили

Ділова гра «Business opportunities» знову в Могилянці

За ініціативи Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили 15–16 березня в університеті відбулась ділова гра «Business opportunities».

У першому півфіналі гри взяли участь команди факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентували розроблені проекти:

1.  Light Technology

1. Еcoeconomicus

1. Ecoteam

1. Sun Power

У другому півфіналі взяли участь команди факультетів ЧНУ ім. Петра Могили:

1. MedLED

1. Поліглоти

1. Bulls and bears

1. AnimaSky

Оцінку проектам студентів надаватимуть представники бізнесу, громадськості та провідні викладачі ВНЗ.

Перший півфінал судили:

• директор департаменту освіти, науки та молоді Ганна Каськова.
  • директор Інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд.
  • кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Олена Ляховець.
  • представник Агенції розвитку Миколаєва Дмитро Місюрьов.
  • засновник компанії «Eco-star» Андрій Вітер.

До другого півфіналу приєдналися й інші судді:

• доктор економічних наук, професор (б.в.з.) кафедри економіки підприємства Ірина Яненкова.
  • керівник компанії «ВіК» Олександр Жак.

Серед ідей, які представили студенти, створення сміттєпереробного заводу, виробництво портативних сонячних панелей, створення ресторану здорового харчування, курсів з англійської мови з виїздом закордон, туристичної гри «Твій Миколаїв»  тощо.

Фінал ділової гри «Business opportunities» відбудеться 28 березня 2017 року в читальній залі ЧНУ ім. Петра Могили.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.