Ділова гра «Business opportunities»

В епоху глобалізації ми багато говоримо про свободу. А що таке свобода, хто такі вільні люди? Вільні люди – це ті, які вміють діяти відповідально і дбати не лише про своє приватне, а й спільне благо. Свобода – це відповідальність заради добра. Тож будьте вільними – ставтеся відповідально до процесу свого навчання!

Не применшуйте своїх можливостей і не кажіть, що не зможете.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує студентів взяти участь у щорічному проекті університету –  діловій грі «Business opportunities».

Ділова гра «Business opportunities» ‒ ряд змагань, що відбуваються за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентують розроблені проекти. Оцінку проектам надають представники бізнесу, банків та провідні викладачі ВНЗ у ролі членів журі.

Призовий фонд за I місце – 5000 гривень

Участь у діловій грі «Business Opportunities» це:

1. Змагання, що надають можливість спільної роботи, обмін досвідом, подальше підвищення цінності пізнання і загальної ефективності, а також перевірка своїх лідерських якостей.
  2. Контакт студентів з компаніями, співпраця з успішними підприємцями і діловими колами міста, зацікавленими у виявленні перспективних кадрів (потенційних робітників). Якщо інвестора зацікавить ваш проект, це дає вам робочі місця і можливість відкрити свою справу.

Реєстрація команд – до 31 січня 2018 р.

Не бійтеся витратити зайвий час зараз, щоб потім досягти поставленої мети! Скористайтеся можливістю змінити Ваше життя!

Усі деталі тут

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.