Ділова гра «Business opportunities»

В епоху глобалізації ми багато говоримо про свободу. А що таке свобода, хто такі вільні люди? Вільні люди – це ті, які вміють діяти відповідально і дбати не лише про своє приватне, а й спільне благо. Свобода – це відповідальність заради добра. Тож будьте вільними – ставтеся відповідально до процесу свого навчання!

Не применшуйте своїх можливостей і не кажіть, що не зможете.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує студентів взяти участь у щорічному проекті університету –  діловій грі «Business opportunities».

Ділова гра «Business opportunities» ‒ ряд змагань, що відбуваються за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентують розроблені проекти. Оцінку проектам надають представники бізнесу, банків та провідні викладачі ВНЗ у ролі членів журі.

Призовий фонд за I місце – 5000 гривень

Участь у діловій грі «Business Opportunities» це:

1. Змагання, що надають можливість спільної роботи, обмін досвідом, подальше підвищення цінності пізнання і загальної ефективності, а також перевірка своїх лідерських якостей.
  2. Контакт студентів з компаніями, співпраця з успішними підприємцями і діловими колами міста, зацікавленими у виявленні перспективних кадрів (потенційних робітників). Якщо інвестора зацікавить ваш проект, це дає вам робочі місця і можливість відкрити свою справу.

Реєстрація команд – до 31 січня 2018 р.

Не бійтеся витратити зайвий час зараз, щоб потім досягти поставленої мети! Скористайтеся можливістю змінити Ваше життя!

Усі деталі тут

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики