Ділова гра «Business opportunities»

В епоху глобалізації ми багато говоримо про свободу. А що таке свобода, хто такі вільні люди? Вільні люди – це ті, які вміють діяти відповідально і дбати не лише про своє приватне, а й спільне благо. Свобода – це відповідальність заради добра. Тож будьте вільними – ставтеся відповідально до процесу свого навчання!

Не применшуйте своїх можливостей і не кажіть, що не зможете.

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує студентів взяти участь у щорічному проекті університету –  діловій грі «Business opportunities».

Ділова гра «Business opportunities» ‒ ряд змагань, що відбуваються за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентують розроблені проекти. Оцінку проектам надають представники бізнесу, банків та провідні викладачі ВНЗ у ролі членів журі.

Призовий фонд за I місце – 5000 гривень

Участь у діловій грі «Business Opportunities» це:

1. Змагання, що надають можливість спільної роботи, обмін досвідом, подальше підвищення цінності пізнання і загальної ефективності, а також перевірка своїх лідерських якостей.
  2. Контакт студентів з компаніями, співпраця з успішними підприємцями і діловими колами міста, зацікавленими у виявленні перспективних кадрів (потенційних робітників). Якщо інвестора зацікавить ваш проект, це дає вам робочі місця і можливість відкрити свою справу.

Реєстрація команд – до 31 січня 2018 р.

Не бійтеся витратити зайвий час зараз, щоб потім досягти поставленої мети! Скористайтеся можливістю змінити Ваше життя!

Усі деталі тут

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.