Digital GAMES та всі особливості їхньої економіки: приходь на засідання економічного клубу!

Куди в житті без ігор? Погодьтесь, будь-яка гра, особливо цифрова, викликає інтерес та захоплення.
Але чи задумувався хтось, які особливості існують в ігровій індустрії? Як виникають тренди, як ділиться ринок? Чому ринок мобільних ігор все ще існує паралельно комп’ютерному/ консолям, а не поглинув його повністю?

Про економіку в сфері digital games розкаже викладач факультету економічних наук, Артем Лопатін!

Вже 13 лютого о 15:30 в аудиторії 10-306 відбудеться засідання Економічного клубу, присвячене розвагам в економіці!

Не пропусти це!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77