Детально про стажування викладачів Могилянки в Польщі


Цієї весни викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Файчук, Тетяна Костєва, Руслан Чубук та Світлана Сургова, а також викладач кафедри соціології Вікторія Чорна пройшли програму науково-педагогічного стажування в Польщі в Wyższa Szkoła Tehnichna w Katowicach.

Метою стажування стало підвищення кваліфікації її учасників, розширення теоретичних і практичних знань у зв’язку з оновленням вимог до рівня професіоналізму, професійних компетенцій та необхідності оволодіння сучасними інноваційними технологіями, методами і прийомами вирішення професійних завдань науково-педагогічними працівниками.

Навчальне навантаження стажування становило 180 годин (очно-дистанційна форма навчання: аудиторна та позааудиторна, у тому числі дистанційна робота). Цінними матеріалами для стажерів стали методичні рекомендації щодо правил і традицій написання наукової статті в журнали, які входять до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Science та ін.

За результатами роботи учасники отримали сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування в Польщі.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету