Детально про стажування викладачів Могилянки в Польщі

Цієї весни викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Файчук, Тетяна Костєва, Руслан Чубук та Світлана Сургова, а також викладач кафедри соціології Вікторія Чорна пройшли програму науково-педагогічного стажування в Польщі в Wyższa Szkoła Tehnichna w Katowicach.

Метою стажування стало підвищення кваліфікації її учасників, розширення теоретичних і практичних знань у зв’язку з оновленням вимог до рівня професіоналізму, професійних компетенцій та необхідності оволодіння сучасними інноваційними технологіями, методами і прийомами вирішення професійних завдань науково-педагогічними працівниками.

Навчальне навантаження стажування становило 180 годин (очно-дистанційна форма навчання: аудиторна та позааудиторна, у тому числі дистанційна робота). Цінними матеріалами для стажерів стали методичні рекомендації щодо правил і традицій написання наукової статті в журнали, які входять до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Science та ін.

За результатами роботи учасники отримали сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування в Польщі.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики