Детально про стажування викладачів Могилянки в Польщі


Цієї весни викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Файчук, Тетяна Костєва, Руслан Чубук та Світлана Сургова, а також викладач кафедри соціології Вікторія Чорна пройшли програму науково-педагогічного стажування в Польщі в Wyższa Szkoła Tehnichna w Katowicach.

Метою стажування стало підвищення кваліфікації її учасників, розширення теоретичних і практичних знань у зв’язку з оновленням вимог до рівня професіоналізму, професійних компетенцій та необхідності оволодіння сучасними інноваційними технологіями, методами і прийомами вирішення професійних завдань науково-педагогічними працівниками.

Навчальне навантаження стажування становило 180 годин (очно-дистанційна форма навчання: аудиторна та позааудиторна, у тому числі дистанційна робота). Цінними матеріалами для стажерів стали методичні рекомендації щодо правил і традицій написання наукової статті в журнали, які входять до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Science та ін.

За результатами роботи учасники отримали сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування в Польщі.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут