Деталі проведення Міжнародної Літньої Школи «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України»

13-15 червня 2019 р. у ЧНУ імені Петра Могили проходитиме Міжнародна Літня Школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України» у рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне.

Міжнародна Літня Школа об’єднала представників різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячів громадських організацій, учених, викладачів, аспірантів, студентів.

У рамках Літньої школи плануються відкриті книжні й філателістичні виставки, присвячені проблемі охорони водних ресурсів.

Упродовж роботи Міжнародної літньої школи виступатимуть спікери, під час доповідей яких висвітлюватимуться різноманітні аспекти водної безпеки:

• сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики в галузі безпеки водних ресурсів;
  • порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України в галузі безпеки водних ресурсів;
  • впровадження європейських стандартів в українську екологічну практику;
  • програми управління водними ресурсами та їх захисту в країнах ЄС та Україні;
  • екологічна оцінка водних ресурсів та нормування їх якості.

А також професор Університету Західної Англії (м. Брістоль, Велика Британія), голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів Чеда Стеддона прочитає цикл лекцій про досвід дослідження питання безпеки водних ресурсів.

Більш детально ознайомитись з програмою заходу можна тут.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).