Деталі проведення Міжнародної Літньої Школи «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України»

13-15 червня 2019 р. у ЧНУ імені Петра Могили проходитиме Міжнародна Літня Школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України» у рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне.

Міжнародна Літня Школа об’єднала представників різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячів громадських організацій, учених, викладачів, аспірантів, студентів.

У рамках Літньої школи плануються відкриті книжні й філателістичні виставки, присвячені проблемі охорони водних ресурсів.

Упродовж роботи Міжнародної літньої школи виступатимуть спікери, під час доповідей яких висвітлюватимуться різноманітні аспекти водної безпеки:

• сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики в галузі безпеки водних ресурсів;
  • порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України в галузі безпеки водних ресурсів;
  • впровадження європейських стандартів в українську екологічну практику;
  • програми управління водними ресурсами та їх захисту в країнах ЄС та Україні;
  • екологічна оцінка водних ресурсів та нормування їх якості.

А також професор Університету Західної Англії (м. Брістоль, Велика Британія), голова Міжнародної організації з безпеки водних ресурсів Чеда Стеддона прочитає цикл лекцій про досвід дослідження питання безпеки водних ресурсів.

Більш детально ознайомитись з програмою заходу можна тут.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики