Державна митна служба України та Чорноморський національний університет імені Петра Могили уклали Меморандум про співпрацю

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Державна митна служба України уклали Меморандум про співпрацю.

Підписанти погодились у межах дії Меморандуму об’єднати свої зусилля та можливості задля розвитку освітньої, наукової, методичної та практичної діяльності, підготовки висококваліфікованих спеціалістів, сприяння подальшому працевлаштуванню студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Взаємодія передбачає обмін інформацією та пропозиціями про плани спільної діяльності; розробку та проведення спільних семінарів, конференцій, тренінгів, вебінарів, круглих столів та інших заходів; організацію та проведення спільних навчальних стажувань та практик, направлених на здобуття студентами ВНЗ практичних навичок в галузі митної справи.

«Сподіваємось, що в реалізації поставлених цілей нам сприятиме та активно долучатиметься студентська спільнота. Адже мова йде про забезпечення економічних потреб регіону та задоволення попиту ринку праці здобувачами фахової вищої освіти», – зазначив керівник територіального органу ДМСУ – Миколаївської митниці Сергій Миколенко.