Віра Володимирівна Дерега


доцент кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку

Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили,

кандидат політичних наук, доцент

дерега

Освіта та професійний шлях

У 2001 р. Віра Володимирівна з відзнакою закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного університету. У 2001-2003 рр. навчалась в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія». З цього часу працює викладачем ЧНУ імені Петра Могили. У 2010 р. призначена на посаду доцента кафедри державної політики та менеджменту; зараз працює на кафедрі менеджменту та адміністрування. Віра Володимирівна має більше 30 наукових праць, серед яких два навчальних посібники з грифом МОН (одноосібний та у співавторстві).

Модулі та дисципліни: «Соціальна і гуманітарна політика», «Державна політика: аналіз та механізми впровадження», «Соціальний діалог та соціальна відповідальність», «Державна політика в соціогуманітарній сфері», «Регіональна соціально-економічна політика», «Конфліктологія».

 

Захист дисертації

2007 р. – захист кандидатської дисертації на тему: «Політологічний аналіз формування та розвитку системи соціального захисту», спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси, в ЧНУ імені Петра Могили.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2007 р. – нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

Наукові інтереси: публічне управління, дослідження проблем державного управління пов`язаних з формуванням соціальної та сімейної державної політики, соціального захисту.

 
Google Scholar

Телефон: (0512) 76-71-95.

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …