Віра Володимирівна Дерега


кандидат політичних наук, доцент

дерега

Освіта та професійний шлях

У 2001р. з відзнакою закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного університету.  У 2001-2003 навчалась в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія». З цього часу працює викладачем Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (з червня 2016 року – Чорноморського національного університету ім. Петра Могили).

У 2010 р. призначена на посаду доцента кафедри державної політики та менеджменту, зараз працює на кафедрі місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

 

Захист дисертації

2007 р. – захист кандидатської дисертації на тему “Політологічний аналіз формування та розвитку системи соціального захисту”, спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси, в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2007 р. – нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

Коло наукових інтересів: публічне управління, соціальна політика.

Контакти:
Електронна адреса: viraderega@gmail.com
Google Scholar
Телефон: (0512) 76-71-95.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …