Віра Володимирівна Дерега


кандидат політичних наук, доцент

дерега

Освіта та професійний шлях

У 2001р. з відзнакою закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного університету.  У 2001-2003 навчалась в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія». З цього часу працює викладачем Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (з червня 2016 року – Чорноморського національного університету ім. Петра Могили).

У 2010 р. призначена на посаду доцента кафедри державної політики та менеджменту, зараз працює на кафедрі місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

 

Захист дисертації

2007 р. – захист кандидатської дисертації на тему “Політологічний аналіз формування та розвитку системи соціального захисту”, спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси, в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2007 р. – нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

Коло наукових інтересів: публічне управління, соціальна політика.

Контакти:
Електронна адреса: viraderega@gmail.com
Google Scholar
Телефон: (0512) 76-71-95.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …