Віра Володимирівна Дерега


кандидат політичних наук, доцент

дерега

Освіта та професійний шлях

У 2001р. з відзнакою закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного університету.  У 2001-2003 навчалась в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія». З цього часу працює викладачем Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (з червня 2016 року – Чорноморського національного університету ім. Петра Могили).

У 2010 р. призначена на посаду доцента кафедри державної політики та менеджменту, зараз працює на кафедрі місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

 

Захист дисертації

2007 р. – захист кандидатської дисертації на тему “Політологічний аналіз формування та розвитку системи соціального захисту”, спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси, в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2007 р. – нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.

Коло наукових інтересів: публічне управління, соціальна політика.

Контакти:
Електронна адреса: viraderega@gmail.com
Google Scholar
Телефон: (0512) 76-71-95.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …