Денис Гурак виступив з відкритою лекцією перед студентами ЧНУ

Державний концерн «Укроборонпром» – це об’єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України. 26 березня студенти ЧНУ імені Петра Могили мали змогу відвідати відкриту лекцію заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» Дениса Гурака.

Студенти обговорили з лектором, менеджером установ та підприємств державного сектору та заступником генерального директора Державний концерн «Укроборонпром» як в умовах гібридної війни відбувається розвиток оборонної промисловості.

Тема лекції «УКРОБОРОНПРОМ. Початок нового етапу реформування»
За словами Дениса Гурака, лекція може дати можливість студентам зрозуміти, яким чином повинно відбуватися розв’язання проблем, які притаманні Україні.

Цей захід продовжує серію відкритих лекцій Української академії лідерства спільно з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.