Денис Гурак виступив з відкритою лекцією перед студентами ЧНУ

Державний концерн «Укроборонпром» – це об’єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України. 26 березня студенти ЧНУ імені Петра Могили мали змогу відвідати відкриту лекцію заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» Дениса Гурака.

Студенти обговорили з лектором, менеджером установ та підприємств державного сектору та заступником генерального директора Державний концерн «Укроборонпром» як в умовах гібридної війни відбувається розвиток оборонної промисловості.

Тема лекції «УКРОБОРОНПРОМ. Початок нового етапу реформування»
За словами Дениса Гурака, лекція може дати можливість студентам зрозуміти, яким чином повинно відбуватися розв’язання проблем, які притаманні Україні.

Цей захід продовжує серію відкритих лекцій Української академії лідерства спільно з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77