День землевпорядника в ЧНУ імені Петра Могили

Чи знаєте ви, коли в України відзначають день землевпорядника?! Ні? А чи ви взагалі знаєте, хто такі землевпорядники? Подробиці цієї таємничої професії 14 березня намагалися розкрити студенти економічного факультету на святі, приуроченому до Дня землевпорядника України, яке відзначається щороку в другу суботу березня.

Свято розпочалося з традиційного вступного слова від декана факультету економічних наук Наталі Іщенко та завідувача кафедри управління земельними ресурсами Валерія Горлачука. Він зазначив важливість підготовки бакалаврів спеціальності «Геодезія та землеустрій» у сучасних умовах становлення нашої держави. Окрім того, Валерій Васильович підкреслив:

«У наший країні професія землевпорядника завжди користувалася шаною, адже вона присвячена безцінному скарбу України – землі, але без державної підтримки у цій справі не обійтися».

Святкову програму заходу було розпочато з виконання гімну землевпорядника, який співали всі учасники концерту.

WVv9HLklYBA Настрій глядачам створювали гумористичні, танцювальні та пісенні номери, які підготували студенти 3 курсу спеціальності  «Геодезія та землеустрій».

PzMqcPZBBTo BRk-AsY63y0 tFYDQMuNBD0

Із особливим задоволенням глядачі спостерігали за нестандартними номерами святкової програми. Так, усіх присутніх вразив ексклюзивний номер, присвячений швидкісному збиранню 5 різних видів головоломки «Кубик Рубіка», який виконав студент 318 групи Анатолій Козак.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики