День землевпорядника в ЧНУ імені Петра Могили

Чи знаєте ви, коли в України відзначають день землевпорядника?! Ні? А чи ви взагалі знаєте, хто такі землевпорядники? Подробиці цієї таємничої професії 14 березня намагалися розкрити студенти економічного факультету на святі, приуроченому до Дня землевпорядника України, яке відзначається щороку в другу суботу березня.

Свято розпочалося з традиційного вступного слова від декана факультету економічних наук Наталі Іщенко та завідувача кафедри управління земельними ресурсами Валерія Горлачука. Він зазначив важливість підготовки бакалаврів спеціальності «Геодезія та землеустрій» у сучасних умовах становлення нашої держави. Окрім того, Валерій Васильович підкреслив:

«У наший країні професія землевпорядника завжди користувалася шаною, адже вона присвячена безцінному скарбу України – землі, але без державної підтримки у цій справі не обійтися».

Святкову програму заходу було розпочато з виконання гімну землевпорядника, який співали всі учасники концерту.

WVv9HLklYBA Настрій глядачам створювали гумористичні, танцювальні та пісенні номери, які підготували студенти 3 курсу спеціальності  «Геодезія та землеустрій».

PzMqcPZBBTo BRk-AsY63y0 tFYDQMuNBD0

Із особливим задоволенням глядачі спостерігали за нестандартними номерами святкової програми. Так, усіх присутніх вразив ексклюзивний номер, присвячений швидкісному збиранню 5 різних видів головоломки «Кубик Рубіка», який виконав студент 318 групи Анатолій Козак.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.