День Закоханих в Могилянці


14 лютого у ЧНУ імені Петра Могили відбулось святкування Дня святого Валентина. Заходи до Дня всіх закоханих було організовано Культурно-мистецьким центром ЧНУ імені Петра Могили.

У холі головного корпусу були розташовані тематична фотозона до Дня всіх Закоханих, а також спеціальна дошка, на якій кожен охочий міг залишити свої побажання. Допомагали у цьому студентки, переодягнені в ангелів.

В актовій залі університету організували святковий концерт. Перед початком концерту глядачі могли взяти участь у лотереї. Відкрила захід вступним словом перший проректор ЧНУ імені Петра Могили, кандидат економічних наук, доцент Наталія Іщенко.  Вперше виступив музичний гурт Могилянки під назвою «Джі Джі Грін», який виконав три українські композиції. Гурт складається з двох гітаристів, барабанщика та соліста.

Університетська театральна група «Зупинка театральна» показала постановку «Дивний злодій». З запальними танцями виступив танцювальний колектив ЧНУ імені Петра Могили «МогилянкаFamily». Також публіку розважали вокальними номерами солісти та дуети студентів та представників вокальної студії Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили.

Наступний концерт планують приурочити до свята 8 березня.

Більше фото можна побачити на сторінці Фейсбук.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).