День Вишиванки в ЧНУ імені Петра Могили


До флешмобу #могилянка-вишиванка відносимося серйозно. Хоча через карантин з багатьма розділені та спілкуємося дистанційно, проте в душі ми всі разом! Цього року святкування не масштабне, але Могилянка зібрала всі свої «вишиті сили» та привітала всіх із днем, присвяченому символу українського народу. Співробітники ЧНУ імені Петра Могили разом із ректором Леонідом Клименко порадували око у вишитих сорочках та сукнях.

Ще здавна вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті та виступає символом краси, міцного здоров’я і щасливої долі. Тож долучайтеся до флешмобу. Підтримуймо, розвиваємо та популяризуємо українську культуру!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …