День Вишиванки в ЧНУ імені Петра Могили


До флешмобу #могилянка-вишиванка відносимося серйозно. Хоча через карантин з багатьма розділені та спілкуємося дистанційно, проте в душі ми всі разом! Цього року святкування не масштабне, але Могилянка зібрала всі свої «вишиті сили» та привітала всіх із днем, присвяченому символу українського народу. Співробітники ЧНУ імені Петра Могили разом із ректором Леонідом Клименко порадували око у вишитих сорочках та сукнях.

Ще здавна вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті та виступає символом краси, міцного здоров’я і щасливої долі. Тож долучайтеся до флешмобу. Підтримуймо, розвиваємо та популяризуємо українську культуру!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …