День відкритих дверей вже в цю суботу!

Увага-увага!

День відкритих дверей Чорноморського національного університету імені Петра Могили вже в цю суботу. Встигни завітати до нас!

30 вересня 2023 року ЧНУ імені Петра Могили проводитиме традиційний день відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків. Ви матимете нагоду познайомитися з кожним факультетом та інститутом, дізнатися про спеціальності, що представлені в університеті, поставити питання щодо вступу та навчання. Ми розкажемо про міжнародні проєкти та стажування, практику в провідних українських компаніях і про студентське життя.

Також усі гості матимуть нагоду подивитися на новий експонат могилянського музею, а саме ракету типу С-300, якою минулого року був атакований університет. Детальніше про експонат можна дізнатися в інтерв’ю кандидатки наук з соціальних комунікацій, доцентки кафедри журналістики ЧНУ імені Петра Могили Тетяни Сидоренко для Укрінформ за посиланням.

Програма дня відкритих дверей:

10:00-10:30 – реєстрація учасників;

10:30-11:30 – офіційна інформаційна частина:

• вітальне слово т. в. о. ректора ЧНУ імені Петра Могили;
  • презентація програми підготовчих курсів;
  • інформування про особливості вступної кампанії;
  • презентація можливостей діяльності університету.

11:30 – 12:30 – знайомство з факультетами та інститутами університету за консультативними локаціями.

Де? – вул. 68 Десантників, 10, м. Миколаїв, Миколаївська область.

Коли? – 30 вересня 2023 року, початок о 10:30.

Краще попередньо зареєструватися за посиланням.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили чекає на вас!