День відкритих дверей у Могилянці


До ЧНУ ім. Петра Могили 27 січня 2019 року завітали учні шкіл на День відкритих дверей.

Школярам провели екскурсії університетом до спортивної зали, галереї мистецтв, бібліотеки та музейної кімнати. А в холі Могилянки на учнів чекала презентація інститутів та факультетів ЧНУ ім. Петра Могили у форматі ярмарку професій, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами різних спеціальностей.

Потім школярі перейшли до актової зали, де культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили привітав гостей концертною програмою. Після чого з вітальним словом до учнів звернувся ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко.

«Чорноморський національний університет імені Петра Могили- це найкращий навчальний заклад не тільки Миколаєва, а й загалом Півдня України. Сьогодні ми – класичний університет, який дає можливість отримати освіту різних напрямів. Також у нас є всі умови для навчання студентів: матеріальна база та фінансування, висококваліфікований кадровий склад , гуртожитки, власні телестудії, водні станції тощо. І ми чекаємо на цілеспрямованих та амбітних студентів у нашому університеті!», – зазначив Леонід Клименко.

Детально з особливостями вступної кампанії 2019 року та умовами вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра учнів ознайомила Анна Алексєєва – відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили, яка зазначила і про курси підготовки до ЗНО, які проходять Могилянці.

Далі в різних аудиторіях університету школярі мали змогу особисто поспілкуватися  з деканами факультетів та директорами інститутів щодо особливостей навчання за фахом.

Такі заходи є важливими для майбутніх абітурієнтів, адже вони дозволяють їм зорієнтуватись в особливостях вступної кампанії поточного року та у виборі майбутньої спеціальності.

  28 січня 2019

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …