День відкритих дверей у Могилянці


До ЧНУ ім. Петра Могили 27 січня 2019 року завітали учні шкіл на День відкритих дверей.

Школярам провели екскурсії університетом до спортивної зали, галереї мистецтв, бібліотеки та музейної кімнати. А в холі Могилянки на учнів чекала презентація інститутів та факультетів ЧНУ ім. Петра Могили у форматі ярмарку професій, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами різних спеціальностей.

Потім школярі перейшли до актової зали, де культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили привітав гостей концертною програмою. Після чого з вітальним словом до учнів звернувся ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко.

«Чорноморський національний університет імені Петра Могили- це найкращий навчальний заклад не тільки Миколаєва, а й загалом Півдня України. Сьогодні ми – класичний університет, який дає можливість отримати освіту різних напрямів. Також у нас є всі умови для навчання студентів: матеріальна база та фінансування, висококваліфікований кадровий склад , гуртожитки, власні телестудії, водні станції тощо. І ми чекаємо на цілеспрямованих та амбітних студентів у нашому університеті!», – зазначив Леонід Клименко.

Детально з особливостями вступної кампанії 2019 року та умовами вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра учнів ознайомила Анна Алексєєва – відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили, яка зазначила і про курси підготовки до ЗНО, які проходять Могилянці.

Далі в різних аудиторіях університету школярі мали змогу особисто поспілкуватися  з деканами факультетів та директорами інститутів щодо особливостей навчання за фахом.

Такі заходи є важливими для майбутніх абітурієнтів, адже вони дозволяють їм зорієнтуватись в особливостях вступної кампанії поточного року та у виборі майбутньої спеціальності.

  28 січня 2019

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …