День відкритих дверей у Могилянці


До ЧНУ ім. Петра Могили 27 січня 2019 року завітали учні шкіл на День відкритих дверей.

Школярам провели екскурсії університетом до спортивної зали, галереї мистецтв, бібліотеки та музейної кімнати. А в холі Могилянки на учнів чекала презентація інститутів та факультетів ЧНУ ім. Петра Могили у форматі ярмарку професій, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами та студентами різних спеціальностей.

Потім школярі перейшли до актової зали, де культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили привітав гостей концертною програмою. Після чого з вітальним словом до учнів звернувся ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко.

«Чорноморський національний університет імені Петра Могили- це найкращий навчальний заклад не тільки Миколаєва, а й загалом Півдня України. Сьогодні ми – класичний університет, який дає можливість отримати освіту різних напрямів. Також у нас є всі умови для навчання студентів: матеріальна база та фінансування, висококваліфікований кадровий склад , гуртожитки, власні телестудії, водні станції тощо. І ми чекаємо на цілеспрямованих та амбітних студентів у нашому університеті!», – зазначив Леонід Клименко.

Детально з особливостями вступної кампанії 2019 року та умовами вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра учнів ознайомила Анна Алексєєва – відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили, яка зазначила і про курси підготовки до ЗНО, які проходять Могилянці.

Далі в різних аудиторіях університету школярі мали змогу особисто поспілкуватися  з деканами факультетів та директорами інститутів щодо особливостей навчання за фахом.

Такі заходи є важливими для майбутніх абітурієнтів, адже вони дозволяють їм зорієнтуватись в особливостях вступної кампанії поточного року та у виборі майбутньої спеціальності.

  28 січня 2019

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77