День відкритих дверей – 2024 у ЧНУ імені Петра Могили: чимало абітурієнтів, цікаві зустрічі, актуальні питання щодо вступу, насичена атмсфера

18 лютого 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили минув перший у 2024 році День відкритих дверей для випускників шкіл і коледжів, старшокласників та їхніх батьків!

Колектив університету радо зустрів у своїх стінах любих гостей. На головному вході їх зустрічала активна університетська спільнота, яка проводила нашим абітурієнтам екскурсію Незламним університетом незламного міста.

Біля актової зали розгорнувся майданчик приймальної комісії та підготовчого відділення, де присутніх консультували щодо вступу, наявних в університеті спеціальностей тощо.

Під час зустрічі у актовій залі виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який розповів про перспективи розвитку університету та можливості для отримання якісної освіти.

Для всіх охочих презентували декілька презентаційних роликів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Чорна розповіла про правила прийому до ЗВО-2024 року та особливості вступної кампанії, а також відповіла на найважливіші питання від абітурієнтів.

А представники студентської колегії університету розказали про своє активне та яскраве студентське життя в нашому університеті.

Усі присутні були вражені, наскільки цікаво можна проводити час в університеті.

Після загальної частини майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили на зустріч з представниками факультетів та інститутів університету, де декани, викладачі та студенти розповідали про особливості навчання в їхніх структурних підрозділах, можливості закордонного стажування. Окремим аспектом зустрічі стали майстер класи, так, наприклад, абітурієнти факультету політичних наук спробували себе операторами, журналістами, репортерами.

Майбутні абітурієнти відвідали бібліотеку факультету філології. Відвідувачі мали змогу ознайомитися зі структурою фонду філологічної бібліотеки, зокрема з колекцією художньої літератури мовою оригіналу, яка знаходиться у відкритому доступі в читальному залі філологічної бібліотеки та унікальними довідковими виданнями такими як, Британська енциклопедія у 32 томах найповніша та найстаріша універсальна енциклопедії англійською мовою, серією антологій американської видавничої компанії W. W. Norton & Company особливо The Norton Anthology of English Literature та її текстами в серії Norton Critical Editions, які вивчаються в університетських курсах літератури а також з популярною серед студентів серією «коротких оксфордських словників» Oxford Concise dictionary of Art and Artists, Ecology, Proverbs.

Бажаємо нашим абітурієнтам успіхів у досягненні своєї мети, успішної підготовки до НМТ та вступу на омріяну спеціальність!