День відкритих дверей 2022 у ЧНУ імені Петра Могили

6 лютого 2022 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів. Усі гості обов’язково пройшли реєстрацію, де вказали свій поточний заклад освіти та потенційну спеціальність, а також мали можливість відвідати Ярмарок спеціальностей, розташований у холі університету.

Офіційний захід о 10:00 розпочала вітальним словом перша проректорка ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко, яка окреслила головні умови навчання в Могилянці, додаткові творчі та наукові можливості для студентів, зокрема участь у різних гуртках та семестрове стажування в закордонному ЗВО, паралельне навчання в двох університетах – Могилянці та закордонному. Також вона наголосила на свідомості вибору закладу навчання та конкретної спеціальності:

«Робіть свій вибір свідомо. Вступайте на ту спеціальність, до якої ви тяжієте, яка особисто вам подобається».

Наталія Іщенко наголосила на актуальності нещодавно відкритих напрямків навчання в нашому університеті, зокрема «Кіберспорт» і «Медицина», та нових спеціальностей – «Національна безпека», «Фізичне виховання (Середня освіта)», «Стоматологія», набори студентів на які вперше здійсняться в 2022 році в ЧНУ імені Петра Могили.

Після того заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії Могилянки Анна Алексєєва визначила для майбутніх студентів сім кроків для успішного вступу до ЧНУ імені Петра Могили та відзначила нагальні дати для абітурієнтів 2022:

• 1 липня – реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів для вступу;
  • 14 – 22 липня – подача електронних заяв;
  • 27 липня – оприлюднення списку рекомендованих на бюджет;
  • 4 та 5 серпня – виконання вимог до зарахування та зарахування на бюджет;
  • до 15 серпня (І етап) та 30 вересня (II етап) – зарахування на контрактну форму навчання.

Майбутні абітурієнти та гості заходу ознайомилися з термінами проведення пробної та основної сесії ЗНО для абітурієнтів (19 та 26 березня – проведення пробного ЗНО; 1 лютого – 9 березня 2022 року – реєстрація на основну сесію; 23 травня – 17 червня – ЗНО з усіх дисциплін), особливостями складання ЗНО \ ДПА 2022 року, зокрема з цьогорічним нововведеннями – можливістю використання сертифікатів ЗНО за останні 4 роки (2019 – 2022 років), зміненою максимальною кількістю ЗНО (можна складати іспити з 5 предметів) та переліком обов’язкових предметів для іспитів (українська мова, математика, історія України \ іноземна мова та один із навчальних предметів за бажанням), із новим переліком сертифікатів ЗНО-2022 для окремих спеціальностей (для спеціальностей  «Медицина», «Охорона здоров’я» та «Міжнародні відносини»), умовами проведення творчих конкурсів, а також з аспектами вступу на 2-3 курси на основі диплому молодшого спеціаліста та окремими особливостями вступу до магістратури.

Далі гості обрали  факультет або інститут Могилянки, спеціальності якого їх найбільше цікавлять. Декани та представники структурних підрозділів ЧНУ імені Петра Могили розповідали про наявні спеціальності,  креативне та інтерактивне навчання, студентське дозвілля. Особлива увага приділялася  міжнародним  семестровим стажуванням та закордонному навчанню, можливості участі студентів у грантових проєктах та переваги навчання на конкретній спеціальності.

Вступити на омріяну спеціальність до ЧНУ імені Петра Могили легко!