День відкритих дверей 2020: онлайн-формат у ЧНУ імені Петра Могили


У суботу, 13 червня, Чорноморський національний університет імені Петра Могили провів День відкритих дверей. Слід відзначити головну новацію цього року – формат проведення заходу. Через епідеміологічну ситуацію Миколаївська Могилянка, дбаючи про здоров’я своїх майбутніх студентів та гостей, розробила цілу низку онлайн-зустрічей за допомогою платформи Zoom.

Аби долучитися до Дня відкритих дверей в Могилянці не потрібно було кудись виходити із дому та їхати, а лише мати доступ до сервісу Zoom та посилання на відеоконференцію, які були опубліковані заздалегідь. Мінімум дій для отримання максимуму інформація щодо вступу в ЧНУ імені Петра Могили!

Захід стартував о 10 годині ранку. Абітурієнтів ознайомили із факультетами та інститутами Могилянки за допомогою короткого відеоролика. Привітав онлайн-відвідувачів конференції ректор Леонід Клименко. Члени приймальної комісії університету у складі першої проректорки ЧНУ імені Петра Могили та заступниці голови приймальної комісії Наталії Іщенко, відповідального секретаря приймальної комісії Анни Алексєєвої та заступниці відповідального секретаря з денної форми навчання Ірини Олійник, відповідали на «гарячі питання» щодо вступної кампанії 2020 року. Розповіли як за допомогою всього п’яти кроків вступити цього року до ЧНУ імені Петра Могили та відзначили важливі дати для вступників 2020.

Після чого гості конференції мали змогу обрати факультет або інститут, який їх цікавить і перейти до окремої zoom-конференції. Їх чекали відеовізитівки від деканів і викладачів факультетів та інститутів ЧНУ імені Петра Могили. Представники університету розповідали про спеціальності, які вони пропонують майбутнім студентам та особливості навчання. Крім цього, користувачі могли поставити питання, які їх хвилюють та отримати на них відповіді.

 

Також для відвідувачів конференції була розроблена окрема онлайн-зустріч із психологами університетського центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприянню працевлаштуванню. Для тих, кому ще важко визначитися із майбутньою спеціальністю та навчанням, була проведена невелика розмова про психологічні особливості професійного самовизначення. Студенти Могилянки також долучилися до Дня відкритих дверей, хоча й не в такому обсязі як до карантинних умов. Могилянці поділилися з абітурієнтами про студентську активність та можливості студентського життя в ЧНУ імені Петра Могили.

ЧНУ імені Петра Могили вже два роки поспіль проводить День відкритих дверей  в новому форматі – Могилянський «Profi fest», який проходить у вересні місяці. Другу зустріч із абітурієнтами університет проводить улітку. Цього року, підлаштовуючись до нових умов, Могилянка спланувала дистанційний захід для абітурієнтів, аби допомогти їм визначитися зі своїм майбутнім.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут