День української писемності та мови

9 листопада студентство та викладачі Чорноморського національного університету, а також усі охочі долучилися до святкування Дня української писемності та мови. У читальному залі університету о 12.30 разом зі всією країною могилянівці та гості нашого університету взяли участь у написанні Диктанту національної єдності, який відбувається уже в 17-й раз.

DSC_1886

Перед початком учасники диктанту прослухали музичний твір «Запорізький марш» у виконанні ансамблю бандуристів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

DSC_1894

Також  із вітальним словом до всіх шанувальників української мови звернувся і ректор університету Леонід Клименко.

По завершенню заходу присутнім презентували поетичний флешмоб та танець студентів 3 курсу спеціальності «Українська мова та література».

DSC_1863

DSC_1882

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.