День української писемності та мови

9 листопада студентство та викладачі Чорноморського національного університету, а також усі охочі долучилися до святкування Дня української писемності та мови. У читальному залі університету о 12.30 разом зі всією країною могилянівці та гості нашого університету взяли участь у написанні Диктанту національної єдності, який відбувається уже в 17-й раз.

DSC_1886

Перед початком учасники диктанту прослухали музичний твір «Запорізький марш» у виконанні ансамблю бандуристів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

DSC_1894

Також  із вітальним словом до всіх шанувальників української мови звернувся і ректор університету Леонід Клименко.

По завершенню заходу присутнім презентували поетичний флешмоб та танець студентів 3 курсу спеціальності «Українська мова та література».

DSC_1863

DSC_1882

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики