День української писемності та мови

9 листопада студентство та викладачі Чорноморського національного університету, а також усі охочі долучилися до святкування Дня української писемності та мови. У читальному залі університету о 12.30 разом зі всією країною могилянівці та гості нашого університету взяли участь у написанні Диктанту національної єдності, який відбувається уже в 17-й раз.

DSC_1886

Перед початком учасники диктанту прослухали музичний твір «Запорізький марш» у виконанні ансамблю бандуристів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

DSC_1894

Також  із вітальним словом до всіх шанувальників української мови звернувся і ректор університету Леонід Клименко.

По завершенню заходу присутнім презентували поетичний флешмоб та танець студентів 3 курсу спеціальності «Українська мова та література».

DSC_1863

DSC_1882

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.