День української писемності та мови

9 листопада студентство та викладачі Чорноморського національного університету, а також усі охочі долучилися до святкування Дня української писемності та мови. У читальному залі університету о 12.30 разом зі всією країною могилянівці та гості нашого університету взяли участь у написанні Диктанту національної єдності, який відбувається уже в 17-й раз.

DSC_1886

Перед початком учасники диктанту прослухали музичний твір «Запорізький марш» у виконанні ансамблю бандуристів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

DSC_1894

Також  із вітальним словом до всіх шанувальників української мови звернувся і ректор університету Леонід Клименко.

По завершенню заходу присутнім презентували поетичний флешмоб та танець студентів 3 курсу спеціальності «Українська мова та література».

DSC_1863

DSC_1882

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.