День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького

Цього року на підтримку ініціативи громадськості вперше відзначили День українського добровольця – 14 березня. Сприяння суверенітету та територіальній цілісності України, подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань – така мета святкового заходу, який відбувся в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького.

На початку заходу всі присутні, серед яких був ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та інші викладачі університету, вшанували пам’ять загиблих добровольців. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко посмертно нагородила відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» загиблого добровольця А. Баланця. Відзнаку отримала вдова Ірина із сином. Такою ж відзнакою було посмертно нагороджено бійця батальйону «Азов» Андрія «Балагана».

Окрім того, нагороди від обласної ради отримали бійці добровольчого батальйону «Азов»: Д. Душенко, О. Артеменко, Р. Воробйов та І. Зелінський. Останній, до речі, випускник ЧНУ ім. Петра Могили.

Зворушливий виступ вихованців Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 не залишив байдужих у залі, адже заради дітей добровольці, як самі вони зазначили, і йдуть на фронт.66uM8JDdxko eRWcbAIbZY0 gcN0X-LXzg0 IwE8AAQnt5U jlf42zXpLiQ n8XdShZJE1w

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.