День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького - ЧНУ iм. Петра Могили

День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького

Цього року на підтримку ініціативи громадськості вперше відзначили День українського добровольця – 14 березня. Сприяння суверенітету та територіальній цілісності України, подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань – така мета святкового заходу, який відбувся в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького.

На початку заходу всі присутні, серед яких був ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та інші викладачі університету, вшанували пам’ять загиблих добровольців. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко посмертно нагородила відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» загиблого добровольця А. Баланця. Відзнаку отримала вдова Ірина із сином. Такою ж відзнакою було посмертно нагороджено бійця батальйону «Азов» Андрія «Балагана».

Окрім того, нагороди від обласної ради отримали бійці добровольчого батальйону «Азов»: Д. Душенко, О. Артеменко, Р. Воробйов та І. Зелінський. Останній, до речі, випускник ЧНУ ім. Петра Могили.

Зворушливий виступ вихованців Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 не залишив байдужих у залі, адже заради дітей добровольці, як самі вони зазначили, і йдуть на фронт.66uM8JDdxko eRWcbAIbZY0 gcN0X-LXzg0 IwE8AAQnt5U jlf42zXpLiQ n8XdShZJE1w

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.