День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького

Цього року на підтримку ініціативи громадськості вперше відзначили День українського добровольця – 14 березня. Сприяння суверенітету та територіальній цілісності України, подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань – така мета святкового заходу, який відбувся в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького.

На початку заходу всі присутні, серед яких був ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та інші викладачі університету, вшанували пам’ять загиблих добровольців. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко посмертно нагородила відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» загиблого добровольця А. Баланця. Відзнаку отримала вдова Ірина із сином. Такою ж відзнакою було посмертно нагороджено бійця батальйону «Азов» Андрія «Балагана».

Окрім того, нагороди від обласної ради отримали бійці добровольчого батальйону «Азов»: Д. Душенко, О. Артеменко, Р. Воробйов та І. Зелінський. Останній, до речі, випускник ЧНУ ім. Петра Могили.

Зворушливий виступ вихованців Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 не залишив байдужих у залі, адже заради дітей добровольці, як самі вони зазначили, і йдуть на фронт.66uM8JDdxko eRWcbAIbZY0 gcN0X-LXzg0 IwE8AAQnt5U jlf42zXpLiQ n8XdShZJE1w

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.