День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького - ЧНУ iм. Петра Могили

День українського добровольця в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького

Цього року на підтримку ініціативи громадськості вперше відзначили День українського добровольця – 14 березня. Сприяння суверенітету та територіальній цілісності України, подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань – така мета святкового заходу, який відбувся в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького.

На початку заходу всі присутні, серед яких був ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко та інші викладачі університету, вшанували пам’ять загиблих добровольців. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко посмертно нагородила відзнакою «За заслуги перед Миколаївщиною» загиблого добровольця А. Баланця. Відзнаку отримала вдова Ірина із сином. Такою ж відзнакою було посмертно нагороджено бійця батальйону «Азов» Андрія «Балагана».

Окрім того, нагороди від обласної ради отримали бійці добровольчого батальйону «Азов»: Д. Душенко, О. Артеменко, Р. Воробйов та І. Зелінський. Останній, до речі, випускник ЧНУ ім. Петра Могили.

Зворушливий виступ вихованців Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 не залишив байдужих у залі, адже заради дітей добровольці, як самі вони зазначили, і йдуть на фронт.66uM8JDdxko eRWcbAIbZY0 gcN0X-LXzg0 IwE8AAQnt5U jlf42zXpLiQ n8XdShZJE1w

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.